با زمزمه کردن در YouTube Music آهنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید!

با زمزمه کردن در YouTube Music آهنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید!

در به‌روزرسانی جدید نسخه اندروید برنامه‌ YouTube Music، این امکان برای کاربران فراهم شده است تا با زمزمه‌کردن آهنگ‌ دلخواه‌ خود بتوانند موزیک مورد علاقه شان را پیدا کنند.

به گزارش تک‌ناک، در برنامه یوتیوب موزیک برای اندروید، قابلیت جدیدی در حال عرضه است که ترکیبی از Shazam و دوست شماست .این قابلیت به شما امکان می دهد با زمزمه کردن، سوت زدن، خواندن یا پخش ضبط آهنگی، آن را شناسایی کنید.

اگر این قابلیت جدید را داشته باشید، یک آیکون شکل موج جدید را در کنار آیکون میکروفون مشاهده خواهید کرد که با ضربه زدن روی دکمه جستجو در گوشه بالا سمت راست برنامه ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و برنامه شروع به گوش دادن می کند. عملکرد آن نیز عالی است! در تستی که انجام دادیم، برنامه توانست ضبط های واقعی را با سرعتی باورنکردنی شناسایی کند و این آن را به جایگزینی عالی برای Shazam تبدیل می کند.

تا جایی که به زمزمه کردن مربوط می شود، برنامه اکثر آهنگ هایی را که خواندیم، سوت زدیم و یا زمزمه کردیم به درستی تشخیص داد، اما چند مورد اشتباه خنده دار هم داشت.

“البته نمی‌توان آن را خیلی برای اشتباهاتش سرزنش ککرد. ما آهنگ هایی را برایش زمزمه کردیم که حدس می‌زنیم اکثر مردم نمی توانند آن ها را از چند ثانیه زمزمه تشخیص دهند.”

به طور کلی، این قابلیت به سرعت کار می کند، شاید سریع تر از همان قابلیتی که دستیار گوگل سال هاست دارد. همچنین گزارش شده است که قابلیت جستجو با زمزمه در ماه های اخیر در یوتیوب موزیک برای iOS نیز دیده شده است، اگرچه به نظر نمی رسد هنوز به طور گسترده در دسترس قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram