آغاز پشتیبانی جهانی از پادکست‌ در YouTube Music

YouTube Music پس از راه اندازی در اواخر آوریل برای کاربران ایالات متحده آمریکا، آغاز به ارائه پشتیبانی بین المللی از پادکست‌ها کرده است.

به گزارش تکناک، اکنون در تب صفحه اصلی آن، «Podcasts» به پنج فیلتر دیگر می‌پیوندد. این فید اختصاصی با گزینه‌های دیگر مانند Keep listening، Recommend episodes، و Your shows و همچنین دسته‌های مختلف شامل Gaming، True Crime، Political Commentary و غیره قابل مشاهده است و پیشنهادهای مشابهی در Explore ارائه می‌دهد.

همچنین امکان فیلتر پادکست‌ها با توجه به لیست‌های پخش، آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و هنرمندان در تب Library وجود دارد. یک لیست پخش خودکار برای قسمت‌های جدید مجموعه‌های کاربر در قسمت «New Episodes» که قبلاً در «Episodes for Later» ذخیره کرده‌‌است نیز وجود دارد. پادکست های سابسکرایب‌شده مانند سایر آهنگ ها، آلبوم ها، لیست های پخش و هنرمندان در Library ظاهر می شوند.

صفحه Now Playing  شامل گزینه‌های 10 ثانیه به عقب و 30 ثانیه به جلو به همراه تنظیم سرعت پخش و تایمر خواب می‌شود. همچنین گزینه Show Details جایگزین Lyrics در پایین می‌شود.

نمایش صفحات شبیه آلبوم ها و لیست های پخش آثار هنری و لیستی از قسمت ها و همچنین تاریخ انتشار و وضعیت پخش است. برای مشاهده توضیحات کامل با قابلیت ذخیره قسمت برای مشاهده در آینده تحت عنوان Save episode for later با استفاده از دکمه بوکمارک و دانلود می‌شود.

پخش آفلاین و پخش در پس‌زمینه بدون اشتراک YouTube Premium در دسترس است. همه کاربران هنگام گوش دادن به پادکست‌ها، پیام‌های حمایت مالی یا تأییدیه‌ها را تجربه خواهند کرد.

تنها پادکست‌ها وکانال‌هایی که نسخه‌های ویدیویی قسمت‌ها را آپلود کرده‌اند در YouTube Music در دسترس هستند. به این ترتیب، انتخاب به فیدهای RSS که در حال حاضر پشتیبانی نمی شوند محدود می‌شود.

از روز پنجشنبه، گزارش‌هایی از ارائه پادکست‌ها برای کاربران YouTube Music برزیل و کانادا با پشتیبانی زبان محلی مشاهده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.