آیا اپل واچ اولترا 2 ضدآب است؟

اگرچه ساعت هوشمند اپل واچ اولترا 2  ضد آب نیست اما به جای آن تا عمق 100 متر در برابر آب مقاوم است، شما می توانید با استفاده از یک قاب آن را ضد آب کنید.

به گزارش تکناک، یکی از مزایای ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 نسبت به ساعت Apple Watch استفاده کاربردی آن در ماجراجویی‌های خارج از منزل و ورزش است. بنابراین، طبیعی است که از ضد آب بودن آن مطمئن شویم.

ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 در واقع مقاومت قابل توجهی در برابر آب دارد (هیچ دستگاهی به طور کامل ضد آب نیست)، به این معنی که می‌توانید برای مدت زمان کوتاهی با آن در آب غواصی کنید.

اگر می‌خواهید ساعت خود را به طور کامل ضد آب کنید، باید روی یک قاب عالی Apple Watch Ultra 2 سرمایه گذاری کنید که بتواند آن را ببندد و از آن در برابر آب و گرد و خاک محافظت کند.

اپل به طور رسمی توضیح داده است که ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 مقاوم در برابر آب تا عمق ۱۰۰ متر یا حدود ۱۳۰ فوت است. این بدان معناست که ساعت قابل استفاده در شنا و برای ورزش‌های آبی با سرعت بالا و غواصی‌های تفریحی تا عمق ۴۰ متر می‌باشد. همچنین، ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 با استاندارد ISO ۲۲۸۱۰ سازگار است که برای غواصی تفریحی، مناسب است.

اپل با سری ساعت هوشمند Apple Watch Ultra به مقاومت در برابر آب تمرکز کرده است. ساعت شما با برنامه Oceanic+ کار می کند، که اساساً یک کامپیوتر غواصی با قابلیت برنامه ریزی، ثبت و غواصی آزاد است. همچنین، می‌توانید از قطب‌نما و واریومتر ساعت در غواصی‌های خود استفاده کنید.

اپل هشدار می‌دهد که ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 شما نباید برای غواصی به عمق ۴۰ متری یا بیشتر استفاده شود. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است به ساعت خود آسیب بزنید. این به این دلیل است که مقاومت در برابر آب قابلیت دائمی ندارد و هر چه شما با ساعت خود به عمق بیشتری در آب بروید، احتمال تأثیرگذاری بر مقاومت در برابر آب بیشتر می‌شود.

به هر حال، اگر تصمیم بگیرید ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 خود را برای شنا یا وظایف دیگری که شامل تماس با آب است، استفاده کنید، بهتر است اقدامات لازم را برای احتیاط انجام دهید. باید مطمئن شوید که بند ساعت هوشمند Apple Watch مناسب استفاده در آب است. خوشبختانه، یک بند ویژه با نام Ocean Band که از تیتانیوم ساخته شده و الاستیک است، وجود دارد که می‌توانید با سفارش ساعت خود آن را دریافت کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که اگر ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 شما با مواد شیمیایی در تماس قرار بگیرد، باید آن را با آب گرم شستشو دهید تا مقاومت آن در برابر آب تحت تأثیر قرار نگیرد. در نهایت، هنگام استفاده از ساعت هوشمند Apple Watch Ultra 2 در آب، پس از اتمام تمرینات آبی خود، دکمه Digital Crown را فشار داده نگه دارید تا آب را از داخل ساعت خارج کنید. بلندگوها صدایی را پخش خواهند کرد تا آب خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.