امکان اشتراک تصاویر با کیفیت اصلی در واتساپ

 بعد از آخرین بروزرسانی واتساپ، شما می توانید یادداشت هایی بنویسید تا بعداً آنها را در این برنامه پیام رسان بخوانید.

کاربران واتساپ به زودی امکان اشتراک تصاویر با کیفیت اصلی خود را در این پیامرسان خواهند داشت.

به گزارش تکناک، در نسخه بتای اخیر واتساپ این ویژگی برای کمک به کاربران در حفظ کیفیت تصاویر در حال آزمایش است.

کاربران واتساپ در سرتاسر جهان هنگام اشتراک گذاری تصاویر با کیفیت اصلی با مشکلات عجیبی روبرو می شوند. به دلایل خاصی، این پلتفرم رسانه اجتماعی کیفیت تصاویر ارسال شده را کاهش می دهد .

این مساله باعث می‌شود بسیاری از کاربران از اشتراک تصاویر از طریق واتساپ اجتناب و از سایر خدمات اشتراک گذاری مانند Nearby Share استفاده کنند.حال، این مساله در شرف تغییر بوده و متا در حال کار برای رفع این مشکل است.

خبر این ویژگی جدید واتساپ از طریق WABetaInfo شناسایی ورسانه ای شده است. این ویژگی با آخرین نسخه بتا برنامه ارائه و با رابط اشتراک گذاری تصویر واتساپ و دکمه تنظیمات همراه است.

این دکمه تنظیمات جدید در کنار دکمه‌های copy، ایموجی، متن و قلم مورد استفاده برای ویرایش تصویر قرار می‌گیرد. با زدن این دکمه کاربر امکان انتخاب کیفیت مورد نظر خود برای ارسال تصویر را خواهد داشت. در حال حاضر اشتراک تصویر در واتساپ به صورت خودکار با بهترین کیفیت و حجم ذخیره‌سازی داده همراه است.

این گزینه ها از اشتراک یک تصویر با کیفیت اصلی جلوگیری و آنها را فشرده می کند. نسخه بتا جدید واتس اپ با گزینه ای برای اشتراک تصاویر با کیفیت اصلی ارائه می شود. با دکمه تنظیمات جدید، کاربران می توانند تصویر را با کیفیت اصلی برای دوستان خود ارسال کنند.

در حال حاضر، این ویژگی فقط برای آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس و برای عموم عرضه نشده است. این ویژگی به‌عنوان یک به‌روزرسانی برای واتس‌اپ عرضه خواهد شد و در هفته‌های آینده در دسترس خواهد بود. پس از در دسترس قرار گرفتن، کاربران این پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به متا، می توانند تصاویر را با کیفیت اصلی با دیگران به اشتراک بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.