افشاء تصاویر جدیدترین ساعت های هوشمند گارمین

مجموعه ای از تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط WinFuture جزییاتی جدید از برخی از ساعت های هوشمند گارمین ، از جمله Epix Pro Gen 2، Fenix 7X Pro و Fenix 7 Pro می دهد.

به گزارش تکناک، به نظر می رسد با توجه به مشخصات اعلام شده ساعت های هوشمند گارمین،  رقیب‌هایی جدی برای اپل واچ اولترا خواهند بود.

نسخه پرو ساعت مچی ممتاز Epix Gen 2 با ابعاد نمایشگر مختلف 42، 47 و 51 میلی متر عرضه خواهد شد. با توجه به عرضه نسخه استاندارد Epix Gen تنها با ابعاد 47 میلی متری، این یک ارتقاء مطلوب به حساب می‌آید. همچنین امکان تهیه نسخه شامل نمایشگر کریستال یاقوت کبود وجود خواهد داشت. این نمایشگر آن را در برابر خش مقاوم تر می‌کند. این مدل با تنوع رنگی سفید، مشکی و سفید مایل به خاکستری عرضه خواهد شد.

WinFuture جزئیاتی در مورد مشخصات یا قیمت آن ارائه نکرده‌است، اما شایعات قبلی حاکی از عرضه ساعت Epix Gen 2 با قیمت 950 یورو (حدود 1034 دلار) برای نسخه 42 میلی متری، 1050 یورو (حدود 1142 دلار) برای نسخه 47 میلی متری و 1150 یورو (حدوداً) و 1252 دلار برای نسخه 52 میلی متری است. متأسفانه، در حال حاضر اطلاعاتی از تجهیز Epix Gen 2 Pro به اتصال به اینترنت همراه موجود نیست. Epix 2 نیز فاقد این قابلیت است.

دو محصول جدید دیگر در سری Fenix ساعت های هوشمند گارمین قرار می‌گیرند: Fenix 7X Pro و Fenix 7 Pro. به گفته WinFuture، این دو ساعت مانند ساعت فعلی Fenix 7، با گزینه‌‌های نمایشگر خورشیدی یا کریستالی عرضه خواهند شد. این گزارش هیچ جزئیاتی در مورد اندازه‌های احتمالی آنها ارائه نکرده است، اما ممکن است در همان گزینه‌های 42 ، 47 و 51 میلی‌متری مانند ساعت‌های سری Fenix 6 Pro و Fenix 7 ارائه شوند. به گفته WinFuture، احتمالا این دو ساعت نیز با رویکرد گلف محور S70 گارمین و با سه گزینه رنگی خاکستری، سفید و سیاه عرضه خواهند شد.

هنوز تاریخ عرضه رسمی هیچ یک از ساعت های هوشمند گارمین را اعلام نشده است، اما طبق شایعات، احتمالا این ساعت‌ها در ماه آینده عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.