مجهز شدن گلکسی S23 به برنامه ویرایش تصویر هوش مصنوعی

10 ماه پس از انتشار آزمایشی برنامه Galaxy Enhance-X ، غول کره ای به طور رسمی این برنامه را برای سری گلکسی S23 عرضه کرده است.

10 ماه پس از انتشار آزمایشی برنامه Galaxy Enhance-X ، غول کره ای به طور رسمی این برنامه را در Galaxy App Store برای سری گلکسی S23 عرضه کرده است.

به گزارش تکناک، برنامه گالری سامسونگ دارای بسیاری از ویژگی ها و گزینه های ویرایش قدرتمند است. در جولای 2022، سامسونگ Galaxy Enhance-X را به عنوان یک برنامه آزمایشی منتشر کرد.

در این برنامه از هوش مصنوعی برای حذف تاری و انعکاس عکس استفاده می‌شود. همچنین شامل چندین ویژگی دیگر از جمله امکان ارتقاء یک تصویر، بهبود افکت HDR و موارد دیگر می‌شود. این برنامه در حال حاضر به طور رسمی  در Galaxy App Store برای سری گلکسی S23 عرضه کرده است.

طبق اعلامیه یکی از اعضای تیم Samsung camera، این برنامه از موتور هوش مصنوعی قوی تری برای بهبود بیشتر تصاویر شما استفاده می کند (از طریق SamMobile). ویرایشگر تصویر دارای یک دکمه جادویی است و از “یادگیری عمیق و الگوریتم های هوش مصنوعی” برای اصلاح جنبه های کلیدی عکس‌ها مانند نویز، تاری، حذف جزئیات و موارد دیگر استفاده می کند. رابط کاربری برنامه مانند قبل است و حتی ابزارهای ویرایش نیز یکسان باقی مانده‌اند. احتمالاً سامسونگ موتور هوش مصنوعی را به منظور تأثیر بیشتر Galaxy Enhance-X، بهبود بخشیده است.

توصیف سامسونگ از این برنامه در لیست Galaxy App Store به صورت زیر است:

digikala

برنامه Galaxy Enhance-X یک راه حل یک مرحله ای مبتنی بر هوش مصنوعی برای همه پیشرفت های رسانه ای است. با یک ضربه، عیوب تصویر شما تجزیه و تحلیل می‌شود، بهبود و به کیفیت بالاتری دست می‌یابد.

Enhance-X می تواند جادوی خود را روی هر عکسی اعمال کند و تنها به تصاویر گرفته با تلفن گلکسی محدود نمی شود. هنگام استفاده از برنامه برای ویرایش و ایجاد تغییر در تصویر، می توان از نوار لغزنده نمایش داده شده روی صفحه برای مقایسه قبل و بعد آن استفاده کرد. برخلاف برنامه Gallery سامسونگ، این برنامه ویرایش عکس به مجموعه عکس‌ها دسترسی کامل ندارد و باید به صورت دستی عکس مورد نظر برای ویرایش را انتخاب کرد.

به دلیل نیاز برنامه Galaxy Enhance-X به یک موتور قدرتمند هوش مصنوعی برای اجرا، این برنامه در حال حاضر، فقط در سری گلکسی S23 قابل استفاده و در دسترس است. با این حال، سامسونگ در حال کار بر روی سازگاری این برنامه با سری گلکسی S22 و پشتیبانی از دستگاه‌های بیشتری از جمله سری گلکسی A است. Galaxy Enhance-X به صورت رایگان در Galaxy App Store در دسترس است.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.