بروزرسانی جدید Samsung Internet Beta

سامسونگ نسخه بتای جدید مرورگر وب Samsung Internet خود را منتشر کرده است. این نسخه باعث افزایش تاریخچه طولانی تر در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید می‌شود.

به گزارش تکناک، نسخه جدید این مرورگر وب همچنین تب مدیر رابط کاربری را در تبلت‌های اندروید بهبود می‌بخشد. همچنین ممکن است شامل برخی اصلاحات باگ و بهبودهای قابل اطمینان باشد.

یک به‌روزرسانی جدید از Samsung Internet Beta با نسخه 22.0.0.24 در فروشگاه Google Play و به زودی در Galaxy Store نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. حجم دانلود آن 77.29 مگابایت و با دستگاه‌هایی که از نسخه 8.0 یا نسخه‌های جدیدتر سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کنند، سازگار است. لیست تغییرات رسمی می‌گوید که این به‌روزرسانی جدید Samsung Internet Beta تعداد لیست‌های تاریخچه را افزایش می‌دهد، به این معنی که موارد تاریخچه بیشتری نمایش داده می شوند.

این به‌روزرسانی نیز بهبودهایی را در طرح لیست تب مدیر برای تبلت‌ها به همراه دارد. اگرچه ما هنوز رابط کاربری را بر روی تبلت‌ها بررسی نکرده‌ایم. این می تواند به این معنی باشد که برگه ها در نمای لیست در ستون ها نمایش داده می شوند تا از مزایای صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنند. به جز این ویژگی‌های جدید، سامسونگ هیچ ویژگی اصلی دیگری را به مرورگر وب خود اضافه نکرده است.

اگر هنوز آن را  نصب نکرده‌اید، می‌توانید به فروشگاه Galaxy Store یا Google Play Store بروید و مرورگر وب Samsung Internet Brower Beta را نصب کنید. این امکان را به شما می‌دهد که قبل از انتشار در نسخه ثابت سامسونگ اینترنت، ویژگی‌های جدید را بررسی و استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.