با این گجت کوچک کنسول بازی خود را به تعطیلات ببرید

داک Genki

خبر خوب برای گیمرها اینکه از این پس می توانند کنسول بازی خود را به لطف یکی از گجت‌های کوچک سال به نام داک Genki Covert Mini  بسته بندی و آن را در تعطیلات و سفرها همراه خود ببرند.

به گزارش تک ناک، به لطف داک Genki همه تجهیزات کنسول بازی در چند قاب کوچک به‌اندازه یک کیف زنانه جا می‌شود و می‌توان به راحتی آن را جابجا کرد.

در عین حال با بسته‌بندی این آداپتور به همراه، یک کنترلر حرفه ای و چند سیم ، یک کنسول بازی تلویزیونی کامل برای سفر می‌توان آماده کرد.

از نظر فنی، آداپتور خود یک کنسول است. با وجود مشکلات آن و داک پر ایراد نینتندو  برخی از تعاملات بین تلویزیون و داک باعث از کار افتادن آداپتور می‌شود و مدت‌ها زمان باید صرف عیب یابی مشکل آن کرد، که معمولا جوابگو نیست و شرکت باید آن را تعویض کند.

البته این گجت با اشکالاتی هم همراه است. داک Genki به طرز خنده‌داری کوچک و واقعاً فقط کمی بزرگتر از آداپتور برق متناوب 5 واتی عرضه شده با آخرین آیفون است.

Genki Covert Dock Mini، سمت چپ، و یک آداپتور AC اپل 5W در سمت راست. آره خیلی کوچیکه
Genki Covert Dock Mini، سمت چپ، و یک آداپتور AC اپل 5W در سمت راست.

نسخه Mini با منبع تغذیه 20 واتی کمی بزرگتر از داک Genki 30 واتی است، بنابراین اگر بخواهید به عنوان یک هاب برای دستگاه های دیگر که انرژی بیشتری دارند چند کار را انجام دهد، زیاد مفید نخواهد بود، همچنین قیمت آن به‌جای 50 دلار ، 75 دلار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.