رویداد Silent Hill Transmission در ۳۰ می برگزار می‌شود

رویداد Silent Hill Transmission در ۳۰ می برگزار می‌شود

رویداد Silent Hill Transmission روز پنجشنبه 30 می برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود که تریلر و اطلاعات بیشتری از سه بازی جدید Silent Hill آشکار شود.

به گزارش تک‌ناک، شرکت کونامی در سال 2022 سه عنوان جدید از سری Silent Hill را در جریان رویداد Silent Hill Transmission رونمایی کرد. تاکنون اطلاعات چندانی از این سه بازی در دسترس قرار نگرفته است.

به تازگی مشخص شد که کونامی تصمیم دارد 30 می با برگزاری رویداد Silent Hill Transmission، اطلاعات تکمیلی را ارائه دهد. شرکت ژاپنی دربارۀ این رویداد می‌گوید: به روزرسانی خبری بازی، نگاهی عمیق‌تر به ویدئو و محصولات جدید را در آن خواهیم داشت.

به طور قطع ریمیک Silent Hill 2 تیم Bloober از عناوینی خواهد بود که بیشتر به آن پرداخته می‌‌شود. اگرچه عنوان ترسناک بقا، تاریخ انتشار مشخصی را برای آن اعلام نکرد، امّا شرکت سونی اوایل سال اعلام کرد که این بازی سال 2024 منتشر می‌شود. تیم Bloober به تازگی فاش کرده است که به زودی تاریخ انتشار را اعلام می‌کنند.

از سوی دیگر بازی Silent Hill: Townfall هم تدارک دیده شده که استودیو No Code of Observation fame در حال توسعۀ آن است و توسط Annapurna Interactive منتشر می‌شود. در نهایت بازی Silent Hill f هم توسعه پیدا کرده که باید آن را  قسمت اصلی بعدی این فرنچایز دانست و یک عنوان مهم است.

مشخص نیست آیا کونامی تصمیم دارد علاوه بر عناوین فوق، بازی دیگری نیز معرفی کند یا خیر، امّا شایعات فاش کردند که این شرکت چندین عنوان معرفی نشدۀ دیگر از سری Silent Hill هم دارد که در حال توسعه هستند. البته کونامی هم به چنین موضوعی اذعان داشته، اگرچه دقیق تأیید نکرده است.

در کل باید منتظر بمانیم تا مشخص شود که این برند ژاپنی چگونه بازی را در رویداد ساعات آیندۀ خود معرفی خواهد کرد.

کونامی که به شرکت‌ سهامی گروه کونامی شناخته می‌شود، یک شرکت ژاپنی است که در زمینه‌های مختلف سرگرمی از جمله بازی‌های ویدئویی، اسباب‌بازی، کارت‌های تجاری، انیمه، فیلم و غیره فعالیت دارد.

این کمپانی سال 1969 تأسیس شده و طی چند دهه فعالیت، بازی‌‌های بزرگی را ارائه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram