منتظر یک بازی شگفت انگیز از استودیو Ryu Ga Gotoku باشید

منتظر یک بازی شگفت انگیز از استودیو Ryu Ga Gotoku باشید

بر اساس گزارش‌های تازه منتشر شده، استودیو Ryu Ga Gotoku، توسعه‌دهندۀ بازی Like a Dragon، در حال کار بر روی یک بازی جدید است که طرفداران را شگفت‌زده خواهد کرد.

به گزارش تک‌ناک، در جریان رویداد Essence of Fandom در Anime Expo، استودیو Ryu Ga Gotoku دربارۀ بازی بعدی خود فقط اشاره‌ای کرد و بدون ذکر نام آن گفت که طرفداران را شگفت‌زده خواهد کرد. سپس مشخص شد که آنها در مورد بازی بعدی خود در سری Like a Dragon صحبت می‌کردند و در مورد فرنچایز دیگری نبود.

در حالی که زمان زیادی تا انتشار نسخۀ بعدی این مجموعه باقی مانده است، طرفداران سری Like a Dragon باید منتظر یک اقتباس تلویزیونی لایو اکشن باشند. بر اساس گفتۀ ماسایوشی یوکویاما، این سری به کارگردانی ماساهارو تاک و کنگو تاکیموتو و با بازی ریوما تاکوچی در نقش کازوما کیریو است.

گفته می‌شود که این بازی شامل سکانس‌های مبارزۀ شدیدی می‌باشد، همچنین جذاب‌ترین نسخه‌ها از شخصیت و کاموروچو که تاکنون ساخته شده است در آن دیده خواهد شد.

آخرین مورد از سری Like a Dragon که پیشتر در غرب با نام Yakuza شناخته می‌شد، مورد استقبال بسیار زیادی در بازار قرار گرفت. این بازی بر اساس مکانیک‌های نسخۀ قبلی خود ساخته شده است، که مبارزات نوبتی را معرفی کرد و همان‌طور که کای در نقد خود به آن اشاره کرده است، یک «ترن هوایی از احساسات و درام جنایی» می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram