هر آنچه باید دربارۀ رویداد Xbox Games Showcase 2024 بدانید

هر آنچه باید دربارۀ رویداد Xbox Games Showcase 2024 بدانید

مایکروسافت روز 9 ژوئن (یکشنبه شب) رویداد بزرگ ایکس باکس خود یعنی Xbox Games Showcase 2024 را برگزار خواهد کرد، که می‌توان آن را یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای ایکس باکس برای طرفداران دانست.

به گزارش تک‌ناک، در این رویداد باید شاهد معرفی عناوین جدید و حتی انتشار تریلر و اطلاعات بیشتر از عناوین تاکنون عرضه نشده باشیم.

در این رویداد فقط بازی‌های انحصاری رونمایی یا نمایش نخواهند داشت، بلکه بازی‌های شخص ثالث هم از خود نمایشی ارائه خواهند کرد. انتظار داریم این رویداد یکی از پربیننده‌ترین‌ها باشد، چرا که اولین رویداد بعد تصاحب اکتیویژن توسط مایکروسافت است. همچنین اولین رویداد مایکروسافت بعد از تحولات اخیر می‌باشد.

تمامی طرفداران به این رویداد نگاهی خواهند داشت تا نمایشی بی نظیر را شاهد باشند. حتی ممکن است تیزری از کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت را هم ببینیم.

بنابراین، رویداد ایکس باکس گیمز شو بسیار تماشایی خواهد بود و در ادامه به برخی اطلاعات آن اشاره می‌کنیم.

رویداد Xbox Games Showcase چه زمانی برگزار می شود؟

رویداد Xbox Games Showcase 2024

مایکروسافت Xbox Games Showcase 2024 را از روز یکشنبه، 9 ژوئن، ساعت 13:00 به وقت محلی (10 صبح به وقت اقیانوس آرام) برگزار خواهد کرد. پس از آن رویداد Call of Duty Black Ops 6 Direct برگزار می‌شود، که به بازی بعدی در سری تیراندازی اول شخص Activision می‌پردازد.

مایکروسافت همچنین گفته است که قسمت‌های جدیدی از پادکست رسمی ایکس‌باکس را در هفتۀ 10 ژوئن با بررسی عمیق‌تر بسیاری از بازی‌هایی که در رویداد نمایش داده می‌شوند، منتشر می‌کند.

چگونه می‌توان رویداد را به صورت زنده مشاهده کرد؟

مایکروسافت این رویداد را در کانال‌های یوتیوب ایکس باکس نشان خواهد داد، همچنین در کانال YouTube Betheda و کانال YouTube Activision در دسترس است. یوتیوب بهترین راه برای تماشای آن می‌باشد، چرا که با وضوح 4K و فریم 60 می‌توان رویداد را به تماشا نشست.

کانال یوتیوب ایکس باکس نیز نسخه‌هایی از نمایش را با توضیحات صوتی (AD) به زبان انگلیسی و زبان اشارۀ آمریکایی خواهد داشت. همچنین می‌توانید نمایش را با زبان اشارۀ بریتانیایی (BSL) در کانال یوتیوب Xbox On تماشا کنید.

این نمایش در حساب‌های رسمی Xbox Twitch، Facebook، X، Steam و TikTok نیز پخش خواهد شد و در کانال توییچ Bethesda نمایش داده می‌شود.

در رویداد Xbox Games Showcase چه عناوینی رونمایی می‌شوند؟

درباره رویداد Xbox Games Showcase 2024

مایکروسافت کمی قبل تأیید کرد که درست پس از این رویداد، رویداد Call of Duty: Black Ops 6 Direct را اجرا می‌کند و به احتمال زیاد تاریخ انتشار و اطلاعات زیادی در مورد این بازی ارائه می‌شود.

علاوه بر آن، می‌توانیم برخی از تاریخ‌های انتشار گیم‌پلی و اطلاعات بیشتر را برای تعدادی از بازی‌های تأییدشدۀ 2024 Xbox-PC مشاهده کنیم، که در ادامه فهرستی ارائه می‌شود:

Avowed

Microsoft Flight imulator 2024

Starfield: Shattered Space DLC

Indiana Jones and the Great Circle
Age of Mythology: Retold

Towerborne (Xbox Game Studios Publishing)

Ara: History Untold (Xbox Game Studios Publishing)

همچنین می‌توانیم اخباری در مورد برخی از بازی‌هایی که قبلاً اعلام شده‌ بودند، امّا هنوز تاریخ انتشار ندارند را دریافت کنیم و این لیست به شرح زیر است:

Perfect Dark (reboot)
State of Decay 3
Clockwork Revolution
South of Midnight
The Outer Worlds 2
Everwild
Fable (reboot)
Contraband (Xbox Game Studios Publishing)
OD (Xbox Game Studios Publishing)

همچنین شایعاتی در مورد بازی‌های اعلام نشده وجود دارد، که از جملۀ آنها می‌توان به فهرست زیر اشاره کرد:

Gears of War 6
Doom: The Dark Ages
Quake 6

ما همچنین انتظار داریم که مایکروسافت اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه بازی‌های موبایل مبتنی بر وب، که در نظر دارد سال جاری فعال کند، همراه با افزودنی‌های بیشتر به Xbox و PC Game Pass آشکار سازد. این شرکت می‌تواند در مورد سخ‌افزار جدید خود نیز در این رویداد اطلاعاتی ارائه دهد. به عنوان مثال، کنسول Xbox Series S مشکی 1 ترابایتی را در نمایشگاه 2023 رونمایی کرد.

در نهایت، مایکروسافت بازی‌های بسیاری از ناشران و توسعه‌دهندگان شخص ثالث را در جریان رویداد آینده به نمایش می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram