گسترش خدمات کیف پول سامسونگ به بیش از 20 کشور دنیا

کیف پول سامسونگ پس از اجرای موفقیت آمیز در 8 کشور در قالب یک طرح توسعه در حال گسترش پشتیبانی از خدمات پرداخت های موبایلی در 13 کشور مختلف دیگر است.

کیف پول سامسونگ پس از اجرای موفقیت آمیز در 8 کشور در قالب یک طرح توسعه در حال گسترش پشتیبانی از خدمات پرداخت های موبایلی در 13 کشور مختلف دیگر است.

به گزارش تک ناک، در اوایل سال جاری، سامسونگ با هدف تطبیق‌پذیری بیشتر Samsung Pay و Samsung Pass، این دو اپلیکیشن را ادغام ‌کرد و به موفقیت رسید.
این شرکت امیدوار است با استفاده از برنامه کیف پول سامسونگ، دسترسی به همه شناسه‌های مجازی، پسوردها و کارت‌های شما را در یک پلتفرم مشترک آسان‌تر کند. این برنامه در حال حاضر در 8 کشور در دسترس است، اما موج جدیدی با حضور 13 کشور دیگر قرار است تا پایان سال جاری آغاز شود.
طی چند ماه آینده، سامسونگ اپلیکیشن Wallet را در بحرین، دانمارک، فنلاند، قزاقستان، کویت، نروژ، عمان، قطر، آفریقای جنوبی، سوئد، سوئیس، ویتنام و امارات (از طریق SamMobile راه اندازی خواهد کرد. برنامه از قبل در کشور های چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس قرار گرفته است.
کیف پول سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد تا با کارت‌های اعتباری یا نقدی خود پرداخت‌ها را انجام دهند و دسترسی خود به کارت‌های عضویت، کارت‌های پرواز و حتی کیف پول‌های ارز دیجیتال را مدیریت کنند.
Wallet حتی می‌تواند کارت‌های شناسایی شخصی و اسناد دولتی مانند گواهینامه‌های رانندگی را ذخیره کند و با نیاز به احراز هویت بیومتریک برای باز کردن قفل برنامه، از دسترسی آنها محافظت کند.
این چند قدم جلوتر از چیزی است که Google با Google Wallet ارائه می‌کند، اما چالش‌های ارائه گواهینامه‌های رانندگی دیجیتال چالشی جهانی است.
این برنامه در فروشگاه Google Play و فروشگاه گلکسی خود سامسونگ برای برنامه‌ها موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.