هوندا تا 3 سال آینده 10 موتورسیکلت برقی عرضه می‌کند

ده موتورسیکلت برقی هوندا

هوندا اعلام کرد تا 3 سال آینده 10 موتورسیکلت برقی را معرفی خواهد کرد و این یعنی بزرگترین تولید کننده موتور سیکلت در جهان برقی می شود.

به گزارش تک ناک، اکثر تولیدات این شرکت در آمریکای شمالی در دسترس نخواهند بود و این خودروساز قرار است بیشتر تمرکز خود را بر روی بازارهای آسیایی و اروپایی معطوف کند. همچنین انتظار مدل های عملکرد بالا را نداشته باشید. هوندا اسلایدی را به اشتراک گذاشت که تصاویر 11 مدل برقی بالقوه را نشان می دهد و همه آنها به جز چهار مدل شبیه موتورسیکلت هستند.

موتورسیکلت برقی
خبر خوب این است که مدل‌های تمام‌اندازه باقی‌مانده آنهایی هستند که احتمالاً راه خود را به سمت بازار ایالات متحده باز می‌کنند. هوندا در حال توسعه یک پلتفرم جدید “FUN” است و قصد دارد سه مدل EV “سایز بزرگ” را در ژاپن، ایالات متحده و اروپا بین سال‌های 2024 تا 2025 معرفی کند.
همچنین در حال کار بر روی دوچرخه‌ای برای کودکان است که بر اساس همان پیشرانه و با باتری جامد کار می کند. هوندا میخواهد فن آوری باتری را برای تامین انرژی تمام مدل هایی که قصد دارد بسازد تا قبل از نیمه دوم دهه جاری معرفی کند.
در عین حال ، این شرکت گفت که به تولید مدل‌های موتور احتراق داخلی ادامه می‌دهد، اما متعهد شد که با معرفی موتورسیکلت‌هایی با «سوخت انعطاف‌پذیر» بیشتر که می‌توانند از سوخت‌های مبتنی بر اتانول E20 و E100 در سال‌های 2023 و 2025 استفاده کنند، آنها را سازگارتر با محیط زیست کند. با این حال، این مدل ها در ایالات متحده در دسترس نخواهند بود.
هوندا قصد دارد تا سال 2040 تجارت موتورسیکلت خود را به انتشار کربن صفر تبدیل کند و فروش مدل های الکتریکی اش را تا سال 2030 به 15 درصد از کل فروش موتورسیکلت هایش برساند. همه اینها به یک استراتژی برقی سازی می رسد که به نظر چندان ضروری نیست، اما مطابق با سایر خودروسازان مثل فورد و جنرال موتورز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.