3 روش استفاده از ChatGPT در تلگرام

ما در این مقاله سه روش ختصاصی برای شروع سریع و آسان استفاده از ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT در تلگرام آماده کرده ایم.

ChatGPT یک چت ربات است که در دنیای هوش مصنوعی سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. این ربات از آخرین فناوری مدل زبانی بزرگ GPT-4  استفاده می کند.

به گزارش تکناک، امکان استفاده از ChatGPT در تلگرام نیز وجود دارد .ما سرویس‌های مختلفی را آزمایش کرده‌ایم که همگی یکپارچه کار می‌کنند. ولی شما ممکن است یک روش را بر روش های دیگر ترجیح دهید. از این رو ما یک راهنمای اختصاصی برای شروع سریع و آسان استفاده از ChatGPT در تلگرام آماده کرده ایم.

روش 1: استفاده از BUDDYGPT

ما در این مقاله سه روش ختصاصی برای شروع سریع و آسان استفاده از ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT در تلگرام آماده کرده ایم.

BuddyGPT یک ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند کارهای زیادی از جمله تولید تصاویر و متن های پیچیده را انجام دهد. در اینجا نحوه تنظیم آن در تلگرام آمده است:

از وب‌سایت رسمی BuddyGPT در تلفن همراه خود دیدن کنید و روی دکمه «در تلگرام رایگان امتحان کنید» ضربه بزنید. اگر از شما خواسته شد، روی دکمه « Open» ضربه بزنید.

در صفحه چت، روی دکمه “شروع” ضربه بزنید تا پیام خوش آمدگویی BuddyGPT را دریافت کنید.

می توانید فوراً با BuddyGPT چت را شروع کنید. ربات تلگرام تقریباً بلافاصله پاسخ می دهد. با این حال، توجه داشته باشید که BuddyGPT تنها با 15 پیام رایگان و 5 تصویر در ماه ارائه می شود که ممکن است برای برخی از کاربران کافی نباشد.

روش 2: استفاده از ROGER DA VINCI

ما در این مقاله سه روش ختصاصی برای شروع سریع و آسان استفاده از ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT در تلگرام آماده کرده ایم.

ROGER DA VINCI ، یک ربات چت هوش مصنوعی تلگرام مبتنی بر GPT-3 است. در حال حاضر استفاده از آن در تلگرام کاملا رایگان است. در اینجا نحوه تنظیم آن آمده است:

در تلفن همراه خود به وب سایت رسمی Roger AI بروید و روی دکمه « Use with Telegram » ضربه بزنید. در صورت درخواست، روی دکمه «باز کردن» ضربه بزنید.

ربات اکنون به طور خودکار یک پیام شروع ارسال می کند و یک سلب مسئولیت به شما ارائه می دهد که از شما می خواهد برای دسترسی به آن ثبت نام کنید. برای ورود به فرم روی لینک ارائه شده کلیک کنید.

اطلاعات خود را وارد کنید، از جمله کشور و ایالت خود، و روی دکمه “ثبت نام” ضربه بزنید تا دسترسی فوری داشته باشید. نگران آی دی تلگرام خود نباشید زیرا به صورت خودکار آن را auto-fetch  می کند.

پس از انجام این کار، با یک پیام تأیید با دسترسی شما پذیرفته می شوید. برای بازگشت به تلگرام و شروع استفاده از ChatGPT، کافی است روی «OK» ضربه بزنید.

روش 3: استفاده از CHATGPT BOT

یک توسعه دهنده نرم افزار به نام Gregori Piñeres ربات ChatGPT را در تلگرام ایجاد کرد و بر اساس خانواده GPT-3 از LLM ها ساخته شده است. این می تواند محتوای زیادی از جمله محتوای خلاقانه و روشمند تولید کند. در اینجا نحوه تنظیم آن آمده است:

اکنون می توانید بلافاصله با راجر AI صحبت کنید. این ربات خیلی خوب و سریع جواب میدهد. راجر می تواند شعر بنویسد، مقاله بنویسد، به سوالات پاسخ دهد و حتی بدون مشکل کد تولید کند. همانطور که در بالا ذکر شد، راجر در حال حاضر کاملاً رایگان است و بدون محدودیت پیام است.

روی لینک تلگرام ضمیمه شده در موبایل خود کلیک کنید. پس از رسیدن به آنجا، روی دکمه “Open” ضربه بزنید.

پس از باز شدن چت، روی دکمه “شروع” ضربه بزنید تا ربات به شما خوشامد بگوید.

ربات ChatGPT در تلگرام اکنون آماده استفاده است. می توانید از آن برای تولید انواع متن، ترجمه ، دریافت پاسخ به سوالات خود و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید. شما هر روز 30 پیام رایگان دارید. با خرید اشتراک 5 دلار در ماه می توانید  به 100 پیام در ماه دسترسی پیدا کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.