کارت‌های گرافیک‌ RX 7800 XT و RX 7700 XT ایسر معرفی شدند

ایسر دو کارت گرافیک جدید Radeon RX 7800 XT و 7700 XT را رونمایی کرد. این کارت‌ها در دو سری Predator BiFrost و Nitro عرضه می‌شوند و برای گیمرهای DIY طراحی شده‌اند.

به‌گزارش تک‌ناک، ایسر جدیدترین کارت‌های گرافیک سری Predator BiFrost و Nitro خود را معرفی کرده است که بر‌اساس پردازنده‌های گرافیکی AMD Radeon RX 7800 XT و RX 7700 XT ساخته شده‌اند. به‌نقل از wccftech، ایسر که به‌تازگی وارد بازار کارت‌های گرافیک DIY شده است، پس از موفقیت با کارت‌های گرافیک Intel Arc، حالا با کارت گرافیک میان‌رده Radeon RX 7600 به جمع طرفداران AMD پیوسته است.

ایسر بعد از معرفی کارت گرافیک قدرتمند Radeon RX 7900 GRE OC Predator BiFrost، حالا دو مدل جدید Radeon RX 7800 XT و Radeon RX 7700 XT را به‌همراه خنک‌کننده‌های Predator BiFrost و Nitro برای بازار ایالات متحده عرضه کرده است. این کارت‌ها در فروشگاه Newegg US در‌دسترس هستند.

عرضه‌ مدل‌های میان‌رده Radeon RX 7800 XT و RX 7700 XT، از ظرفیت‌های فراوان این رده از پردازنده‌های گرافیکی AMD حکایت می‌کند. مدل Predator BiFrost با طراحی سه فن و رنگ مشکی کامل و نورپردازی RGB ملایم با لوگو Predator، قدرتمندترین مدل این سری است. Nitro نیز مدلی میان‌رده و برای کاربرانی مناسب است که به‌‌دنبال اورکلاک شدید نیستند.

کارت گرافیک Acer Radeon RX 7800 XT Predator BIFROST با قیمت ۵۵۹/۹۹ دلار و کارت گرافیک Nitro با قیمت ۵۱۹/۹۹ دلار و کارت گرافیک Radeon RX 7700 XT Nitro با قیمت ۴۱۹/۹۹ دلار برای خرید دردسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.