افزایش قابلیت‌های جیمیل در تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو

بنابر گزارش‌های جدید، گوگل قصد دارد قابلیت‌های بیشتری به نرم‌افزار جیمیل در تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند اضافه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، گوگل تصمیم گرفته است برخی از ویژگی‌های سودمند اضافه‌شده به تعدادی از برنامه‌های خود را برجسته کند. این ویژگی‌ها ممکن است نظر بسیاری از کاربران اندروید جلب کند.

اگر تبلت یا گوشی تاشو اندرویدی دارید، برنامه‌ی جیمیل گوگل اکنون لینک‌ها را در حالت نمای تقسیم‌شده باز می‌کند. این ویژگی‌ قدیمی‌ای است که در‌نهایت راه خود را به یکی از برنامه‌های محبوب ایمیل موجود برای تلفن‌های همراه باز می‌کند.

افزایش قابلیت‌های جیمیل در تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو

برای بازکردن لینک‌ها یا پیوست‌ها به‌صورت هم‌زمان با ایمیل خود، به‌سادگی روی یکی از این دو ضربه بزنید تا لینک در نیمه‌ی سمت راست صفحه باز شود. این در حالی است که ایمیل به نصف دیگر سمت چپ صفحه منتقل می‌شود.

علاوه‌بر‌این، گوگل اعلام کرد که کاربران Gmail (Email service developed by Google) می‌توانند با لمس تقسیم‌کننده و کشیدن آن در وسط صفحه، پهنای هر نیمه از صفحه را کنترل کنند. این ویژگی کارایی بهتری به‌ارمغان می‌آورد.

همراه با جیمیل، گوگل برنامه‌های دیگری که بهبودهای شخص ثالث دریافت کرده‌اند، برجسته کرده است؛ ازجمله Adobe Acrobat Reader ،‌Dropbox ،‌Evernote ،‌Todoist و Zoom. در هفته‌های گذشته، این برنامه‌ها تغییرات جالبی را تجربه کرده‌اند؛ بنابراین، در‌صورتی‌که از ویژگی‌های جدید آن‌ها اطلاع ندارید، حتماً پست وبلاگ گوگل را مطالعه کنید.

شما کاربران تک‌ناک چه دیدگاهی درباره‌ی ویژگی‌های جدید جیمیل برای تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.