عرضه بازی Baldur’s Gate 3 برای ایکس باکس سری S و X

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 که در مراسم 2023 Game Awards به‌عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده بود، حالا در فروشگاه ایکس باکس با قیمت 69.99 دلار دردسترس است.

به‌گزارش تک‌ناک، مدت‌زمان طولانی است که صاحبان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس منتظر بودند؛ اما این انتظار به‌پایان رسید. بازی نقش‌آفرینی با موضوع D&D به نام Baldur’s Gate 3 که به‌تازگی در مراسم 2023 Game Awards به‌عنوان بهترین بازی انتخاب شده بود، حالا در فروشگاه ایکس باکس با قیمت ۶۹.۹۹ دلار دردسترس.

اگرچه شایعاتی وجود داشت که Baldur’s Gate 3 به‌صورت عنوانی برای ایکس باکس گیم پس عرضه شود، این اتفاق حداقل در این زمان به‌وقوع نپیوسته است.

نئووین می‌نویسد که اوایل ماه اگوست استودیو بازی‌سازی لاریان این بازی را از‌طریق استیم برای کامپیوتر منتشر کرد. بعد از ماه‌ها، این عنوان همچنان از‌نظر تعداد بازیکنان هم‌زمان در بین 10 بازی برتر استیم جای دارد. در ماه سپتامبر نیز، این بازی برای مک و کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد.

تأخیر در انتشار بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس در درجه اول به دلیل ناتوانی لاریان در حالت هم‌زمان تقسیم صفحه روی کنسول‌های ایکس باکس سری اس بود. در‌نهایت، مایکروسافت به این استودیو بازی‌سازی اجازه داد که Baldur’s Gate 3 را بدون این پشتیبانی برای کنسول منتشر کند؛ اگرچه احتمالاً در آپدیت‌های آینده این امکان اضافه خواهد شد.

digikala

درادامه، خلاصه‌ای سریع از بازی آمده است:

تجربه بی‌نظیر D&D: از بین گزینه‌های گسترده‌ای از نژادها و کلاس‌های D&D انتخاب کنید یا به‌عنوان شخصیت اصیل با پس‌زمینه‌ای دست‌ساز بازی کنید. در سفر خود به سرزمین‌های فراموش‌شده و فراتر از آن ماجراجویی کنید، غنیمت ببرید، در جنگ شرکت و عشق را جست‌وجو کنید. به‌تنهایی یا به‌عنوان گروهی حداکثر چهارنفره در حالت چندنفره بازی و همراهان خود را به‌دقت انتخاب کنید.

به‌سادگی بین حالت تک‌نفره و چندنفره جابه‌جا شوید: هر شخصیت داستان خود را به‌تنهایی یا با گروه خود دنبال می‌کند. نیروهای خود را در مبارزه ترکیب و گروه خود را تقسیم کنید تا به مأموریت‌ها و برنامه‌های خود بپردازید. با‌هم برنامه‌ای کامل را ایجاد کنید یا در لحظه‌ای که دوستانتان کمترین انتظار را دارند، عامل آشفتگی به بازی اضافه کنید. با حالت تقسیم صفحه برای دو بازیکن در یک کنسول Xbox یا تا چهار بازیکن آنلاین، Baldur’s Gate 3 عنوانی ماجراجویی است که برای ارائه تجربه بی‌نظیر یا به‌اشتراک‌گذاری با دوستان طراحی شده است.

درپایان، باید اشاره کنیم که استودیو Larian در سه‌ماهه اول سال 2024 نسخه‌های فیزیکی بازی Baldur’s Gate 3 را برای کامپیوتر و پلی‌استیشن 5 و پلتفرم‌های Xbox منتشر خواهد کرد.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.