عرضه رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 6 در اوایل آبان

عرضه رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 6 در اوایل آبان

شرکت اکتیویژن طبق آخرین بروزرسانی لیست فروشگاه ایکس‌باکس ، بازی Call of Duty: Black Ops 6 را در تاریخ 4 آبان عرضه می‌کند.

به گزارش تکناک،داستان جدیدترین نسخه از این بازی محبوب، در اوایل دهه ۹۰ میلادی جریان دارد و در همان روز عرضه، روی سرویس اشتراک ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Black Ops 6 توسط استودیوهای تری آرک و ریون سافت‌ور ساخته شده و شامل یک کمپین جدید، بخش چندنفره با ۱۶ نقشه جدید در زمان عرضه و یک بخش زامبی جدید می‌شود.

طبق لیست فروشگاه، بخش داستانی اصلی در اوایل دهه ۱۹۹۰ پس از پایان جنگ سرد «و ظهور ایالات متحده به عنوان تنها ابرقدرت» جریان دارد.

بخش داستانی بر ماموریت‌های جاسوسی تمرکز دارد، اما جزئیات بیشتری در لیست فروشگاه به اشتراک گذاشته نشده است. اکتیویژن قصد دارد پس از نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس امروز، جزئیات کامل Black Ops 6 را فاش کند.

این لیست فروشگاه همچنین برخی از ویژگی‌های بخش چندنفره Black Ops 6 را فاش می‌کند. این بخش شامل ۱۶ نقشه جدید در زمان عرضه می‌شود، که شامل ۱۲ نقشه اصلی ۶ در مقابل ۶ و ۴ نقشه حمله است که می‌توان در حالت‌های ۲ در مقابل ۲ یا ۶ در مقابل ۶ استفاده کرد.

برای طرفداران بخش زامبی، حالت مبتنی بر دور با Black Ops 6 بازمی‌گردد تا موج‌هایی از مردگان متحرک را برای مبارزه بازیکنان ارائه دهد. همچنین طبق لیست ایکس‌باکس، در زمان عرضه دو نقشه زامبی جدید نیز وجود خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تاریخ ۲۵ اکتبر برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری S/X، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد. مشترکین ایکس‌باکس گیم‌پس نیز در همان روز روی پلتفرم‌های پی‌سی و ایکس‌باکس به آن دسترسی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram