جزئیات بازی‌های آینده فروشگاه بازی Epic Games لو رفت

جزئیات بازی‌های آینده فروشگاه بازی Epic Games لو رفت

به‌تازگی اطلاعاتی از فروشگاه بازی‌های Epic Games فاش شده است که جزئیات بسیاری از بازی‌های آینده این شرکت را لو می‌دهد.

به‌گزارش تک‌ناک، اطلاعات به‌دست‌آمده از وب‌سایت EpicDB نشان می‌دهد که بازی‌های بسیاری از ناشران بزرگ نظیر سگا و بتسدا و سونی در راه هستند. برخی از این بازی‌ها تاکنون رونمایی نشده‌اند و شامل عناوینی نظیر نسخه‌ی جدیدی از بازی Turok و بتمن می‌شوند. وب‌سایت EpicDB پس از انتشار اطلاعات استخراج‌شده از فروشگاه Epic Games که شامل بازی‌های زیادی با نام‌های رمز بود، بسته شد.

این فهرست عناوینی از ناشران برجسته‌ای همچون بتسدا، سگا، سونی و Square Enix را دربر می‌گیرد. برخی از این کدها به شایعاتی مرتبط با عناوینی مانند Bioshock 4 مرتبط به‌نظر می‌رسیدند؛ اما بسیاری دیگر کاملاً ناشناخته بودند؛ مانند CurlyWurly از استودیو بازی‌سازی سگا و Brownie از استودیو بازی‌سازی بتسدا.

تحقیقات بیشتر نشان داد که اندازه‌ی فایل‌ها و بسته‌های الحاقی (DLC) برنامه‌ریزی‌شده می‌توانند سرنخ‌هایی را درباره‌ی این موضوع ارائه دهند که برخی کدها به نسخه‌های بسیار مورد‌انتظار اشاره می‌کنند.

شما می‌توانید فهرست بازی‌ها را در مجموعه‌ای از اسکرین‌شات‌هایی مشاهده کنید که یکی از کاربران در فروم ResetEra منتشر کرده است. در‌حالی‌که تشخیص برخی از آن‌ها مانند Turok آسان است، برخی دیگر با نام‌های رمزی که قبلاً شایعه شده بود، مانند Parkside یا BioShock 4 فهرست شده‌اند.

پیش‌ازاین گمان می‌رفت که بازی Utah در پلی‌استیشن به نسخه‌ی کامپیوتر The Last of Us Part II اشاره می‌کند. به‌تازگی اظهارات یکی از افشاگران خوش‌نام این شایعه را تأیید کرده است. او اخیراً گفته است که نسخه‌ی کامپیوتر این بازی بیش از ۶ ماه است که در دست توسعه قرار دارد.

دراین‌بین، بازی Semla استودیو بازی‌سازی راک‌استار Rockstar نیز منتشر شد و شایعاتی درباره عرضه‌ی Red Dead Redemption برای کامپیوتر را تقویت کرد. در همین حال، بازی Momo از استودیو بازی‌سازی Square Enix، بحث‌ها و گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی ریمیک نسخه‌ی Final Fantasy IX را برانگیخت.

دیگر عناوین جدید شامل بازی Turok از استودیو بازی‌سازی Saber Interactive و Metal Slug Attack Reloaded از استودیو بازی‌سازی SNK و Project Batman از استودیو بازی‌سازی وارنر بروز بودند.

واکنش Epic Games بعد از افشای این اطلاعات، به‌روزرسانی برای جلوگیری از انتشار بیشتر اطلاعات عناوین منتشرنشده بوده است. یکی از سخن‌گویان این شرکت اعلام کرد که نمی‌تواند هیچ‌یک از عناوین منتشرنشده‌ی جدید را به‌نمایش بگذارد؛ اما کاربران ردیت همچنان در تلاش برای حل بسیاری از معماهای باقی‌مانده هستند؛ مانند اینکه بازی‌های با اسامی رمز CurlyWurly و Brownie به عناوینی اشاره می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram