تصاویر اولیه گوشی Galaxy Xcover 7 منتشر شد

تصاویر اولیه گوشی Galaxy Xcover 7 منتشر شد. احتمالاً این تلفن همراه با باتری تعویض‌شدنی و دوربین تکی و بدنه‌ای مقاوم مجهز عرضه خواهد شد.

به‌گزارش تک‌ناک، تصاویر نخستین Galaxy Xcover 7 که از‌طریق منابع Android Headlines منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند که این تلفن‌همراه مانند مدل‌های قبلی این سری ظاهری محکم و مقاوم دارد.

این تصاویر از Galaxy Xcover 7 (Android smartphone produced by Samsung Electronics) نشان می‌دهد که این دستگاه در پنل پشتی به دوربین تکی با چراغ LED دوگانه و صفحه‌نمایش Infinity-V مجهز است.

گلکسی Xcover 7 با رنگ سیاه و لبه‌های قرمز آتشی در اطراف دوربین پشتی و دکمه‌ی جانبی Push-to-Talk در تصاویر نشان داده شده است. دکمه‌ی Push-to-Talk جزء اصلی سری Xcover است و می‌توان آن را به برنامه‌ها و انواع دستورها اختصاص داد.

یکی دیگر از قطعات اصلی سری گلکسی Xcover باتری تعویض‌شدنی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌سرعت آن را تعویض کنند. اگرچه هنوز نمی‌توانیم با اطمینان کامل بگوییم که گلکسی Xcover 7 باتری تعویض‌شدنی به‌دست کاربر دارد یا نه، با‌توجه‌به محل نشانه‌گذاری نزدیک گوشه‌ی سمت راست بالای پنل پشتی، به‌نظر می رسد این‌چنین باشد.

درباره‌ی نسخه‌ی جدید Galaxy Xcover 7 اطلاعات بسیار کمی وجود دارد که یکی از آن‌ها شماره مدل SM-G556B آن است. این نشان می‌دهد که مدل Xcover نسل بعدی ممکن است بر‌اساس نسخه‌یجدید گلکسی A55 ساخته شده باشد؛ گوشی هوشمندی که در نیمه‌ی اول سال 2024 روانه‌ی بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.