گلکسی S24 اولترا با تغییرات مهمی روانه بازار می شود

سامسونگ گلکسی S24 اولترا با تغییرات مهمی در بخش دوربین و طراحی بلندگو به بازار عرضه خواهد شد.

به‌گزارش تک‌ناک، سامسونگ در حال آماده‌‌شدن برای معرفی پرچم‌دار بعدی خود، سری گلکسی S24 است که احتمالاً در زمستان۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد. در بین گوشی‌های این خانواده، گلکسی S24 اولترا بیشترین توجه را به خود جلب خواهد کرد. نکته‌ی هیجان‌انگیز گوشی مذکور فقط معرفی آن نیست؛ بلکه تغییراتی که انتظار می‌رود با آن معرفی شود، نیز در کانون توجه قرار می‌گیرد.

طبق اطلاعات اخیر از افشاگر نام‌آشنا، Ice Universe، به‌روزرسانی مهم دوربین گلکسی S24 اولترا است. شایعات به استفاده از حسگر 200مگاپیکسلی در دوربین اصلی این گوشی اشاره می‌کنند. اگرچه این تغییر بهبودهایی را برای علاقه‌مندان به عکاسی به‌ارمغان می‌آورد، تغییری در آن وجود دارد: سامسونگ ممکن است در قابلیت زوم اپتیکال خود تجدیدنظر کرده باشد.

دوربین پرتابل Samsung Galaxy S24 Ultra (series of Android smartphones, mobile computing device and Android applications)‌ انتظار می‌رود لنز پریسکوپی با زوم اپتیکال 5برابری ارائه دهد که کاهشی 10برابری درمقایسه‌با نسخه‌ی قبلی را نشان می‌دهد.

گلکسی S24 اولترا با تغییرات مهمی روانه بازار می شود

دوربین، تنها بخشی نیست که سامسونگ در آن دست به تغییراتی زده و به‌دنبال تغییر مهم دیگری در طراحی است. در‌حالی‌که طراحی بلندگوی گلکسی S23 اولترا شش سوراخ قرصی‌شکل داشت، Galaxy S24 Ultra جدید ممکن است با طراحی نواری بلند ظاهر شود. این اطلاعات از افشاکننده معروف Ice Universe به دست آمده است. اما تغییر همیشه مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

بااین‌حال، برخی از طرفداران سامسونگ به این تغییرات خوش‌بین نیستند. برای مثال، یکی از کاربران به مدل‌های قدیمی‌تر مانند Galaxy S9 اشاره کرده و گفته است که طراحی نواری چندان حرفه‌ای به‌نظر نمی‌رسد.

درپایان، باید بگوییم که همواره اطلاعات فاش‌شده را باید با احتیاط بررسی کرد. درحال‌حاضر، بهترین کار این است که منتظر بمانیم تا ببینیم سامسونگ چه تغییراتی در گوشی‌های پرچم‌دار آینده‌ی خود اعمال خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.