نسخه ویژه Galaxy Z Flip 6 برای المپیک ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

نسخه ویژه Galaxy Z Flip 6 برای المپیک ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

سامسونگ نسخه‌ی ویژه‌ی المپیک ۲۰۲۴ گوشی تاشو Galaxy Z Flip 6 را به حدود ۱۷ هزار ورزش‌کار این رقابت‌ها هدیه می‌دهد. این نسخه به رنگ زرد و لوگو المپیک مزین است.

به‌گزارش تک‌ناک، هم‌زمان با عرضه‌ی گلکسی زد فلیپ ۶ سامسونگ، این شرکت امروز نسخه‌ی المپیک ۲۰۲۴ گوشی تاشو جدیدش را معرفی کرد. سامسونگ به‌عنوان یکی از شرکای جهانی المپیک و پارالمپیک، این دستگاه را به‌طور خاص برای حدود ۱۷ هزار نفر ورزش‌کاری طراحی و سفارشی کرده است که در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس شرکت خواهند کرد.

نئووین می‌نویسد که مشخصات فنی گلکسی زد فلیپ ۶ نسخه‌ی المپیک مانند گلکسی زد فلیپ ۶ معمولی است. با‌این‌حال، چند تفاوت باعث منحصر‌به‌فرد‌شدن آن شده است.

گلکسی زد فلیپ ۶

این نسخه با رنگ زرد چشم‌نواز و حلقه‌های المپیک و نشان طلایی‌رنگ پارالمپیک مزین شده است. سامسونگ با برلوتي (Berluti)، خانه‌ی مد لوکس مردانه پاریسی که لباس‌های رسمی تیم فرانسه را برای مراسم افتتاحیه‌ی پاریس طراحی کرده، همکاری کرده است تا جلدی منحصر‌به‌فرد به نام Flipsuit Case را برای هر دستگاه Galaxy Z Flip 6 بسازد.

هر نسخه‌ی المپیک گلکسی زد فلیپ ۶ با سیم‌کارت eSIM شرکت Orange با ۱۰۰ گیگابایت اینترنت 5G و دو سال گارانتی بین‌المللی سامسونگ همراه خواهد بود. برنامه‌های رسمی کمیته‌ی بین‌المللی المپیک (IOC) مانند Athlete365، فروشگاه المپیک، پاریس ۲۰۲۴، برنامه‌ی Transport Accred و خط تلفن مستقیم IOC روی Galaxy Z Flip 6 از قبل نصب شده‌اند.

برنامه‌هایی با تم المپیک ۲۰۲۴ که از قبل روی دستگاه نصب شده‌اند، شامل PinQuest و Galaxy Experience برای جمع‌آوری و تبادل سنجاق‌های واقعی و دیجیتال در طول بازی‌ها، Olympic Go! بازی رسمی المپیک و Galaxy Skateboard،بازی جدیدی با حضور Phryges، شخصیت‌های نمادین پاریس ۲۰۲۴ است.

تاکنون، به‌دلیل ممنوعیت حمل تلفن‌های هوشمند و سایر وسایل شخصی برای ورزش‌کاران، تنها رسانه‌های دارای مجوز می‌توانستند از آن‌ها در هنگام ایستادن روی سکو عکس بگیرند. برای اولین‌بار در تاریخ بازی‌های المپیک و پارالمپیک، سامسونگ گوشی Galaxy Z Flip 6 نسخه‌ی المپیک را برای استفاده‌ی ورزش‌کاران روی سکو ارائه می‌کند.

فناوری سفارشی سامسونگ به‌طور خودکار سلفی‌های گرفته‌شده‌ی ورزش‌کاران را بر‌اساس رشته‌ی ورزشی دسته‌بندی و تفکیک و آن‌ها را به‌صورت لحظه‌‌ای برای طرفداران در سرویس Athlete365 بارگذاری می‌کند. ورزش‌کاران المپیک و پارالمپیک نسخه‌ی المپیک گوشی‌ گلکسی زد فلیپ ۶ خود را از ۱۸ جولای (۲۸ تیر) از سامسونگ تحویل خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram