تصاویر جدیدی از کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج ۱۰۵۰ لو رفت

تصاویر جدیدی از کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج ۱۰۵۰ لو رفت

تصاویر جدید فاش‌شده از کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج 1050، صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و عمر باتری طولانی‌تر آن را به‌نمایش می‌گذارد.

به‌گزارش تک‌ناک، کامپیوترهای دوچرخه‌سواری گارمین اج دستگاه‌های قابل‌حملی هستند که به دوچرخه‌سواران در مسیریابی و ثبت تعداد رکاب‌ها و تمرین مؤثرتر کمک می‌کنند. حالا این شرکت قصد دارد مدل جدید این دسته از کامپیوتر‌ها، یعنی گارمین اج 1050 را عرضه کند. مشخصات جدید کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج 1050 را رسانه‌ی Cyclists Hub و کاربران ردیت در وب‌سایت گارمین تایوان کشف کردند.

با اینکه پست مربوط به این دستگاه به‌سرعت از وب‌سایت یادشده حذف شد‌، کاربران موفق شدند از آن اسکرین‌شات بگیرند‌. این اسکرین‌شات‌ها نشان می‌دهند که گارمین قصد دارد این دستگاه را با نمایشگر بزرگ‌تری از نسل قبلی روانه‌ی بازارکند.

به‌نقل از گیزموچاینا، صفحه‌نمایش جدید کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج 1050 رزولوشن ۴۸۰ در ۸۰۰ پیکسل خواهد داشت که ممکن است بر عمر باتری تأثیر منفی بگذارد.

طبق این اطلاعات فاش‌شده، عمر باتری اج 1050 در استفاده‌ی معمولی حداکثر ۲۰ ساعت و در حالت صرفه‌جویی حداکثر ۶۰ ساعت تخمین زده می‌شود. در مقام مقایسه، گارمین اج 1040 در استفاده سنگین حداکثر ۳۵ ساعت و با حالت صرفه‌جویی حداکثر ۷۰ ساعت کار می‌کند.

قابلیت مهم دیگری که اطلاعات فاش‌شده به آن اشاره می‌کند، پشتیبانی از Garmin Pay است که به‌تازگی در ساعت‌های هوشمند گارمین نیز معرفی شده است. درحالی‌که این اطلاعات فاش‌شده نمایی کلی‌ از قابلیت‌های احتمالی کامپیوتر دوچرخه‌سواری گارمین اج 1050 ارائه می‌دهند، باید بگوییم که گارمین هنوز آن‌ها را رسماً تأیید نکرده است.

دوچرخه‌سوارانی که قصد دارند دستگاه خود را ارتقا دهند، باید منتظر اعلام رسمی شرکت گارمین باشند تا تصویر کاملی از قابلیت‌های گارمین اج 1050 و قیمت و عمر باتری تأیید‌شده‌ی آن به‌دست آورند.

این نوشته در گجت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram