۴ به‌روزرسانی‌ جدید گوگل برای سامسونگ

۴ به‌روزرسانی‌ جدید گوگل برای سامسونگ
گوگل برای دستگاه‌های سامسونگ چهار به‌روزرسانی جدید را عرضه می‌کند.

در رویداد Unpacked دیروز، گوگل چهار به‌روزرسانی جدید را برای دستگاه‌های جدید سامسونگ معرفی کرد.

به گزارش تک‌ناک، سامسونگ دستگاه‌های جدید سری Galaxy Z، از جمله Galaxy Z Fold6 و Galaxy Z Flip6، سری جدید Galaxy Watch7 و موارد دیگر را در زمان برگزاری این رویداد عرضه کرد، که گوگل نیز چهار به‌روزرسانی جدید برای آنها در نظر گرفته است. این به‌روزرسانی‌ها شامل موارد زیر هستند:

Gemini:

برنامۀ Gemini برای دستگاه‌های سامسونگ به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند. این برنامه به زودی بر اساس آنچه روی صفحه نمایش شما قرار دارد، پیشنهادات مرتبطی را ارائه می‌دهد.

کاربران برای فراخوانی Gemini به سادگی می‌توانند گوشۀ صفحه را swipe کنند، یا “Hey Google” بگویند. برای مثال، هنگامی که کاربر در حال تماشای یک ویدیو است، با فراخوانی  Gemini، پیشنهاد «دربارۀ این ویدیو بپرسید» ظاهر می‌شود. علاوه بر این، هنگام استفاده از دستگاه‌هایی مانند: Galaxy Z Fold6 با صفحه نمایش بزرگ، می‌توانید overlay جمینی را باز و آن را برای تجربه‌ای با صفحه‌نمایش تقسیم‌شده جابه‌جا کنید، که کار چندوظیفه‌ای بهتری را امکان‌پذیر می‌کند.

Gemini در سیستم عامل اندروید در حال حاضر با ۲۹ زبان و در بیش از ۲۰۰ کشور در دسترس است. برنامۀ جدید و بهبودیافتۀ Gemini برای دستگاه‌های Galaxy در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود.

قابلیت (Circle to Search):

قابلیت (Circle to Search) اوایل امسال به عنوان بخشی از راه‌اندازی سری Galaxy S24 معرفی شد. از آن زمان، گوگل ویژگی جست‌وجوی دایره‌ای را با قابلیت‌های جدید ترجمه و تکالیف را بهبود بخشیده است. اواخر این ماه، Circle to Search قادر به حل مسائل ریاضی نمادین و اسکن بارکدها و کدهای QR روی صفحۀ شما خواهد بود. ویژگی Circle to Search برای دستگاه‌های سامسونگ بیشتری در اواخر امسال در دسترس قرار می‌گیرد.

YouTube TV در نمای چندگانه:

افرادی که از YouTube TV استفاده می‌کنند، می‌توانند در Galaxy Z Fold6 ویدیوها را به صورت نمای چندگانه تماشا کنند. کاربران می‌توانند حداکثر چهار استریم مختلف را به طور همزمان ببینند.

Wear OS 5:

Wear OS 5

جدیدترین سری ساعت‌های هوشمند سامسونگ، از جمله Watch Ultra و Watch7، اولین ساعت‌های هوشمند مجهز به Wear OS 5 خواهند بود، که عملکرد و عمر باتری بهبودیافته را ارائه می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram