جمنای با افزونه اسپاتیفای تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد

جمنای با افزونه اسپاتیفای تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد

گوگل پس از راه‌اندازی افزونه‌ی یوتیوب موزیک در ماه گذشته، ممکن است به‌زودی افزونه‌ی اسپاتیفای را نیز به جمنای اضافه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، افزونه‌ی یوتیوب موزیک در جمنای به کاربران امکان می‌دهد تا با کمک چت‌بات هوش مصنوعی، موسیقی جست‌وجو و کانال رادیویی راه‌اندازی کنند. حالا دراین‌بین، احتمالاً ادغام جدید اسپاتیفای در جمنای نیز به همین شکل کار خواهد کرد. در به‌روزرسانی اخیر اپلیکیشن گوگل برای اندروید، به افزونه‌ی اسپاتیفای برای جمنای اشاره شده است.

9to5google می‌نویسد این موضوع با استفاده از اسم رمز «Robin» که به جمنای اشاره می‌کند، در‌کنار اشاره‌هایی به پخش موسیقی در اسپاتیفای و ورود به حساب اسپاتیفای تأیید می‌شود. وب‌سایت Android Authority این قابلیت را در نسخه‌ی v15.22.29.29 اپلیکیشن گوگل کشف کرده است.

وب‌سایت 9to5Google نیز این یافته‌ها را تأیید می‌کند که یکی از آن‌ها در به‌روزرسانی قبلی، نسخه‌ی v15.22.28.29 اپلیکیشن گوگل، نیز وجود داشته است. بااین‌حال، هنوز اطلاعاتی از زمان دقیق انتشار این قابلیت دردسترس نیست.

شواهد مربوط به ادغام یوتیوب موزیک مدت‌ها قبل از راه‌اندازی رسمی آن نمایان شد و درحال‌حاضر نیز، گزینه‌ی فعال‌سازی دستی برای این قابلیت جدید وجود ندارد.

براساس شواهد موجود، به‌احتمال زیاد فاصله‌ی زمانی زیادی تا راه‌اندازی رسمی این قابلیت وجود دارد. باوجوداین‌، مشاهده‌ی این پیشرفت هیجان‌انگیز است؛ به‌ویژه با در‌نظرگرفتن این نکته که تاکنون افزونه‌های موجود جمنای فقط برای سایر محصولات گوگل کاربردی بوده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram