گوگل امکانات جدیدی برای گوگل چت معرفی می‌کند

طبق جدیدترین شنیده‌ها، گوگل قصد دارد قابلیت‌های کاربردی جدیدی برای برنامه‌ی گوگل چت معرفی کند. این قابلیت‌ها در روزهای آینده برای عموم کاربران دردسترس خواهد بود.

طبق جدیدترین شنیده‌ها، گوگل قصد دارد قابلیت‌های کاربردی جدیدی برای برنامه‌ی گوگل چت معرفی کند. این قابلیت‌ها در روزهای آینده برای عموم کاربران دردسترس خواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، گوگل تجربه‌ی به‌روزرسانی‌شده‌ی گوگل چت برای دستگاه‌های اندروید و iOS را معرفی کرد. نوار ناوبری پایین صفحه بازطراحی شده است تا استفاده از برنامه را ساده‌تر کند. درادامه، برخی از تغییرات اعمال‌شده در این برنامه آورده شده است:

  • Home View: نمای کلی یکپارچه‌ای از همه‌ی مکالمات ارائه و به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های خوانده‌نشده را مؤثرتر فیلتر و روی آن‌ها تمرکز کنند.
  • Direct Messages: فهرست فشرده‌ای از گفت‌وگوهای فردی و گروهی را ارائه می‌کند و مکالمات پین‌شده در بالای صفحه را در اولویت قرار می‌دهد.
  • Spaces: نمایش مختصری از تمام فضاها را ارائه می‌دهد و بر مکالمات پین‌شده در خط‌مقدم تأکید می‌کند.
  • Mentions View: برای ردیابی آسان پیام‌هایی که کاربران در آن‌ها اشاره شده‌اند، امکاناتی در گفت‌وگوها و فضاها فراهم می‌کند.

برای کاربران اندروید و iOS در دو دامنه‌ی Rapid Release و Scheduled Release، عملیات به‌روزرسانی به‌صورت تدریجی انجام می‌شود و در این به‌روزرسانی‌ها، قابلیت‌ها حداکثر تا چند روز دردسترس تمام کاربران خواهند بود.

digikala

به‌روزرسانی جدید گوگل چت برای تمامی مشتریان Google Workspace و کاربران با حساب‌های شخصی گوگل منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که در چند هفته‌ی آینده این به‌روزرسانی‌ها برای مدیران و کاربران نیز به‌طور خودکار نمایش داده می‌شود.

گوگل ویژگی‌های زیادی را روی برنامه‌ی ویژه‌ی پیام‌رسانی خود آزمایش کرده است و اکنون این به‌روزرسانی در گوگل چت از زمانی‌که اپل پشتیبانی از RCS را در iMessage اعلام کرد، سرعت گرفته است.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.