تصاویر و رنگ‌های جدید گوشی Pixel 8A گوگل فاش شد

تصاویر جدیدی از Pixel 8A گوگل پیش از عرضه رسمی آن به بیرون درز کرده است که رنگ‌های مختلف آن را نشان می‌دهند. این گوشی ۱۴ اردیبهشت در کنفرانس I/O رونمایی می‌شود.

به‌گزارش تک‌ناک، با نزدیک‌شدن به کنفرانس I/O گوگل در ۱۴ اردیبهشت که در آن احتمالاً گوشی جدید Pixel 8A معرفی خواهد شد، تعداد زیادی از رندرها و حتی برخی تصاویر واقعی از این گوشی به بیرون درز کرده است. به‌نقل از ورج، این تصاویر در‌صورت صحت نشان می‌دهند که گوگل قصد دارد Pixel 8A را در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و سبز درخشان عرضه کند. این رنگ سبز قطعاً پررنگ‌تر از رنگ ملایم «نعنایی» است که گوگل در اوایل سال جاری به گزینه‌های رنگ Pixel 8 اضافه کرد.

طبق شایعات، این گوشی مانند نسل قبلی خود به نمایشگری ۶/۱ اینچی مجهز است؛ اما هنوز مشخص نیست که نرخ نوسازی آن ۹۰ هرتز است یا ۱۲۰ هرتز. حاشیه‌های 8A همچنان ضخیم‌تر از Pixel 8 و 8 Pro پرچم‌دار است؛ به‌خصوص در قسمت پایین. درست مانند آن دستگاه‌ها، این گوشی نیز از تراشه Tensor G3 گوگل قدرت می‌گیرد.

شایعات حاکی از آن است که Pixel 8A ممکن است آخرین گوشی Pixel سری A باشد. انتظار می‌رود گوگل در اواخر سال جاری خانواده Pixel 9 را با حضور سه عضو رونمایی کند: Pixel 9 و Pixel 9 Pro و Pixel 9 Pro XL. با در‌نظر‌گرفتن پیکسل فولد ۲ احتمالی، به‌نظر می‌رسد جای خالی برای مدل A در خانواده پیکسل 9 وجود نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.