تاریخ برگزاری مراسم Made by Google 2024 مشخص شد

تاریخ برگزاری مراسم Made by Google 2024 مشخص شد

رویداد سالانه‌ی Made by Google 2024 برای معرفی سری پیکسل ۹ و سایر محصولات سخت‌افزاری جدید گوگل قرار است ۱۳ آگوست (۲۳ مرداد) برگزار شود.

به‌گزارش تک‌ناک، گوگل زمان برگزاری رویداد Made by Google 2024 را اعلام کرد. گوگل معمولاً محصولات جدیدش را اوایل اکتبر رونمایی می‌کند؛ همان‌طور‌که در سال ۲۰۲۳ با معرفی خانواده‌ی گوشی‌های هوشمند پیکسل 8 و سایر محصولات انجام داد. بااین‌حال، وب‌سایت ۹to5Google گزارش داده است که دعوت‌نامه‌ی خود برای شرکت در رویداد Made by Google 2024 را دریافت کرده که روی آن تاریخ ۱۳ آگوست (۲۳ مرداد) قید شده است.

این تاریخ تقریباً دو ماه زودتر از رویدادی است که سال گذشته برگزار شد. علاوه‌بر تغییر تاریخ برگزاری، محل برگزاری رویداد نیز تغییر کرده است. رویدادهای مطبوعاتی سخت‌افزاری قبلی گوگل در شهر نیویورک برگزار می‌شد؛ اما Made by Google 2024 قرار است در دفتر مرکزی گوگل در مانتین‌ویو کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

نئوین می‌نویسد که حتی دعوت‌نامه‌ی Made by Google 2024 هم کمی متفاوت است. گوگل اعلام کرده است که این رویداد علاوه‌بر معرفی گوشی‌های پیکسل جدید و به‌روزرسانی‌های اندروید، شاهد رونمایی برخی از نوآوری‌های هوش مصنوعی گوگل نیز خواهد بود. این موضوع می‌تواند به‌معنای معرفی قابلیت‌های هوش مصنوعی بیشتری باشد که به گوشی‌های پیکسل جدید اضافه خواهد شد.

انتظار می‌رود گوگل سری پیکسل 9 را در سه مدل جدید، یعنی گوگل پیکسل 9 و پیکسل 9 پرو و پیکسل 9 پرو XL، عرضه کند. همچنین، ممکن است شاهد معرفی گوشی هوشمند تاشو جدید پیکسل 9 پرو فولد باشیم.

علاوه‌براین، شایعات و افشاگری‌های دیگری درباره‌ی ساعت هوشمند پیکسل واچ 3 وجود دارد که ممکن است در رویداد ۱۳ آگوست معرفی شود. سایر سخت‌افزارهایی که ممکن است در این رویداد رونمایی شوند، شامل دانگل جدید Chromecast با Google TV است که مدت‌هاست شایعاتی درباره‌ی آن به‌گوش می‌رسد.

1 دیدگاه برای “تاریخ برگزاری مراسم Made by Google 2024 مشخص شد

  1. اشتراک‌ها: مشخصات ساعت Pixel Watch 3 گوگل در FCC رؤیت شد | ماکان نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram