توکن همستر کامبت در بازار پیش‌ از عرضه صرافی Gate.io دیده شد

توکن همستر کامبت در بازار پیش‌ از عرضه صرافی Gate.io دیده شد

توکن همستر کامبت که این روزها نقل تمام محافل شده است، بالاخره در بازار پیش‌ از عرضه (Pre-Market) صرافی گیت‌دات‌آی‌او (Gate.io) عرضه شد.

به‌گزارش تک‌ناک، انتظارها سرانجام به پایان رسید و توکن همستر کامبت با نماد اختصاصی HMSTR به‌طور رسمی در تابلوی معاملات بازار پیش‌ازعرضه صرافی Gate.io درج شد. صرافی Gate.io ازجمله صرافی‌های خوش نام فعال در حوزه رمزارزهاست و انتظار می‌رود با پذیرش توکن همستر کامبت، راه برای تسهیل معاملات آن هموار و کام سرمایه‌گذاران آن شیرین شود.

اگر تابه‌حال نام همستر کامبت به گوشتان نخورده، بد نیست بدانید که این نام متعلق به نوعی بازی موبایلی است. در این بازی‌، افراد می‌توانند با لمس پیوسته و مداوم یک دکمه یا انجام مBموریت‌های روزانه، بخت خود را برای به‌دست‌آوردن توکن‌های بیشتر افزایش دهند.

به‌بیان بهتر، می‌توان گفت که همستر کامبت حوزه‌ی سرمایه‌گذاری را با بخش سرگرمی‌های آنلاین تلفیق کرده و توانسته است زمینه را برای حضور فراگیر افراد در‌زمینه‌ی دادوستد رمزارزها هموارتر کند.

مطابق گزارش پایگاه کانترووریتی، از قرار معلوم درحال‌حاضر، هر ۵۰۰ توکن همستر کامبت در محدوده قیمتی ۰/۱۸ دلار میان معامله‌گران دادوستد می‌شود.

همستر کامبت

درج نماد همستر کامبت در صرافی Gate.io علاوه‌بر تسهیل دادوستد این کوین، زمینه را برای حضور سرمایه‌گذاران جدید فراهم می‌کند. با گسترش دامنه‌ی دسترس‌پذیری به این ارز، نقدینگی بیشتری به بازار آن سرازیر می‌شود. دیگر اینکه ماهیت سرگرم‌کننده‌ی بازی Hamster Kombat، پای گروهی تازه از گیمرهای خُرد و کلان را به حوزه خریدوفروش رمزارزها باز می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram