دوربین جیبی Insta360 GO 3S با قابلیت فیلم‌برداری ۴K معرفی شد

دوربین جیبی Insta360 GO 3S با قابلیت فیلم‌برداری ۴K معرفی شد

شرکت Insta360 دوربین Insta360 GO 3S را با بهبود رزولوشن ضبط ویدئو درمقایسه‌با دوربین GO 3S و پشتیبانی از قابلیت کاربردی Find My اپل رونمایی کرد.

به‌گزارش تک‌ناک، شرکت Insta360 جانشین دوربین اکشن GO 3S را معرفی کرد. این دوربین Insta360 GO 3S نام دارد و رزولوشن فیلم‌برداری آن به‌جای 2/7K موجود در GO 3S، حالا به 4K و نرخ فریم 30 فریم‌بر‌ثانیه افزایش یافته است. اضافه‌شدن پشتیبانی از سرویس Find My اپل، ارتقایی مهم برای دوربین جیبی Insta360 GO 3S به‌شمار می‌رود. با همگام‌سازی GO 3S با آیفون، کاربران می‌توانند تا وقتی این دوربین شارژ باتری داشته باشد، موقعیت آن را صرف‌نظر از روشن یا خاموش بودن آن، از‌طریق اپلیکیشن Find My ردیابی کنند.

بنابر گزارش گیزموچاینا، بااین‌حال، Insta360 توضیح می‌دهد که به‌دلیل تداخل سیگنال بلوتوث، اثربخشی Find My در زیر آب بسیار محدود است. علاوه‌براین، Action Pod همراه با دوربین فاقد قابلیت Find My است و کاربران باید به‌صورت دستی آن را ردیابی کنند.

به‌جز رزولوشن 4K و پشتیبانی از Find My، دوربین Insta360 GO 3S با ارتقاهای دیگری نیز همراه شده است. برای مثال، مقاومت در‌برابر آب تا دو برابر افزایش یافته و از 5 متر (16 فوت) به 10 متر (33 فوت) رسیده است. ناگفته نماند که این بهبود صرفاً برای خود دوربین اعمال می‌شود و Action Pod برای غوطه‌وری نیازمند محفظه‌ی مجزای مخصوص غواصی (Dive Case) است.

قابلیت جدیدی با عنوان MegaView FOV نیز در این سیستم گنجانده شده است که حالت فوق‌عریض با تغییر شکل کمتر را ارائه می‌دهد. همچنین، عملکرد Interval Video به‌طور خودکار دوربین را در فواصل زمانی تعیین‌شده برای فعالیت‌های طولانی روشن و خاموش می‌کند.

حالت ضبط اسلوموشن در Insta360 GO 3S درمقایسه‌با مدل قبلی بهبود‌ یافته است و حالا به حداکثر 200 فریم‌بر‌ثانیه در رزولوشن 1080p و 100 فریم‌بر‌ثانیه در 2/7K می‌رسد. همچنین، قابلیت تایم‌لپس (Timelapse) با افکت جدید Dynamic Timelapse همراه شده است که با برش ویدئوها، شبیه‌ساز حرکات دوربینی (Panning) عمل می‌کند. این ویژگی برای ثبت مناظر شهری یا غروب خورشید ایدئال خواهد بود.

دوربین Insta360 GO 3S می‌تواند به‌طور خودکار جهت افقی یا عمودی فیلم‌برداری را تشخیص بدهد و تنظیمات را براساس آن اعمال کند. این قابلیت برای تولید محتوای مبتنی‌بر شبکه‌های اجتماعی بسیار ارزشمند است. GO 3S تقریباً مانند مدل قبلی خود در رنگ‌های سیاه و سفید عرضه می‌شود.

حتی قیمت‌گذاری نیز بین GO 3 و GO 3S ثابت مانده است. مدل 64 گیگابایتی آن‌ها با قیمت 399/99 دلار و مدل 128 گیگابایتی با قیمت 429/99 دلار شروع می‌شود. این در حالی‌ است که GO 3 مدل 32 گیگابایتی ارزان‌تر با قیمت 379/99 دلار نیز دارد؛ ولی تنها با پرداخت 20 دلار بیشتر می‌توانید ظرفیت ذخیره‌سازی خود را دو برابر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram