عرضه جدیدترین بازی کونامی در پلی استیشن 4

کونامی اعلام کرده است که Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 علاوه بر پلتفرم‌های قبلاً اعلام شده PlayStation 5، Xbox Series X|S، Nintendo Switch و PC، به پلی استیشن 4 نیز عرضه خواهد شد.

به گزارش تکناک، مورد قابل توجه در این عرضه عمومی این است که Xbox One در این فهرست حضور ندارد.

مجموعه Metal Gear Solid Master Collection: Volume 1 در رویداد PlayStation Showcase در ماه می معرفی شد.

این مجموعه شامل بازی‌های MetalGear Solid، Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و Metal GearSolid 3: Snake Eater است و همگی در یک بسته قرار دارند.

کونامی اعلام کرد که تصمیم برای عرضه این مجموعه برای PS4 در پاسخ به تقاضای طرفداران در سراسر جهان بوده است. با این حال، برخلاف نسخه‌های دیسکی برای سایر پلتفرم‌ها، نسخه PS4 فقط به صورت دانلود دیجیتالی در دسترس خواهد بود.

تاریخ عرضه نسخه پلی استیشن 4 هنوز اعلام نشده است. با این حال، مجموعه در تاریخ 24 اکتبر برای PS5، Xbox، Switch و PC عرضه خواهد شد؛ می‌توانیم فرض کنیم که در همان روز عرضه خواهد شد.

کونامی پیش‌تر اعلام کرده بود که این بازسازی‌ها متعهد به بازی‌های اصلی Metal Gear Solid هستند. شرکت معتقد است که برخی از عناصری که ممکن است ضعیف عمل کرده‌ باشند، برای حفظ بافت تاریخی و دیدگاه خلاقانه اصلی حفظ خواهند شد. با این وجود، بازی ها شامل هشدارهایی در مورد این قسمت ها خواهند بود.

در عین حال، کونامی نیز در حال کار بر روی بازسازی کاملی از بازی Metal Gear Solid 3 به نام Metal Gear Solid Delta است. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۴ برای پلی‌استیشن ۲ عرضه شد و به عنوان یکی از برترین بازی‌های اکشن مخفیانه تاریخ شناخته می‌شود. در بازسازی جدید، از صداگذاری نسخه PS2 استفاده می‌شود و در زمان عرضه تغییری نخواهد کرد.

مجموعه Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بر روی پلتفرم‌های PlayStation 5، Xbox Series X|S و PC قابل بازی خواهد بود. هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.