Microsoft 365 Copilot به مایکروسافت اج می آید

دستیار هوش مصنوعی مایکروسافت به نام Copilot در حال حاضر قادر به دسترسی به همه بخش‌های خدمات ۳۶۵ شرکت است و اکنون برای کمک به شما به نوار کناری اج می‌آید.

به گزارش تکناک،شرکت مایکروسافت دیروزاین خبر را اعلام کرد. Copilot از وب‌سایتی که کاربر در حال حاضر مشاهده می‌کند، به عنوان زمینه استفاده می‌کند تا در جای دیگری مانند Office documents ، Outlook emails و دیگر مکان‌هایی که Copilot در مایکروسافت ۳۶۵ به آن دسترسی دارد، به کاربر کمک کند.

اگر در بخش فروش شرکتی هستید و از وب سایت مشتری بازدید می کنید، می توانید از Copilot  در مرورگر اج بخواهید که همه چیز را در مورد  آنچه که در جلسات، ایمیل ها و چت ها بحث شده است، خلاصه کند. Copilot همچنین می‌تواند پیشنهاد دهد که از اطلاعاتی که در حال مشاهده آنها هستید، استفاده کنید و به ایمیلی که از مدیر خود درباره وضعیت پیشرفت پروژه دریافت کرده‌اید، پاسخ دهید.

Microsoft 365 Copilot یک دستیار دیجیتال بسیار جامع است که توسط OpenAI پشتیبانی می‌شود. آن را یک دستیار کلاسیک Clippy فرض کنید که قبلاً به شکلی ناخواسته ظاهر می شد و با نوشته های بی فایده ای مانند “به نظر می رسد در حال نوشتن نامه ای هستید” شما را آزار می داد. این بار تفاوت آن این است که Copilot در واقع می‌تواند به شما در نوشتن چیزی که بازخورد خواهد داشت یا اضافه کردن داده به یک سند کمک کند. Copilot به طور مشابه از مدل GPT-4 AI استفاده می کند که Bing جدید را تامین می کند.

نسخه جدید Copilot در اج در نوار کناری مرورگر وجود دارد و می‌تواند هنگام مرور فعال باشد. مانند سایر نسخه‌های Copilot، شما اساساً در حال تعامل با یک جعبه محاوره‌ای به سبک هوش مصنوعی Bing هستید که منتظر است به شما در کارهایتان کمک کند.

لیندسی کوباسیک، مدیر محصول گروه مایکروسافت برای بخش اج، چند نمونه از نحوه کار Microsoft 365 Copilot در اج را در یک پست وبلاگ جدید ارائه کرد.

شما می‌توانید درخواست‌های عادی مانند ” به تیم من بگویید چگونه استراتژی محصول را امروز به‌روزرسانی کردیم” را تایپ کنید و Microsoft 365 Copilot بر اساس جلسات صبح، ایمیل‌ها و نخستین چت‌ها، یک بروزرسانی وضعیت تولید خواهد کرد. Microsoft 365 Copilot، در ترکیب با اج، برای پیدا کردن جواب بهتر به سوالات شما، با توجه به متنی که در مرورگر به آن نگاه میکنید قابل درک تر می شود. به عنوان مثال، هنگامی که شما به یک فایلی که همکار شما به اشتراک گذاشته است نگاه می‌کنید، می‌توانید به سادگی بپرسید:” نکات کلیدی این سند چیست؟”

حفاظت از داده‌های کاری Microsoft گسترش می‌یابد تا بر روی Microsoft Edge for Business نیز اعمال و به یک مرورگر استاندارد برای سازمان‌هایی تبدیل ‌شود که از Azure AD استفاده می‌کنند. Edge for Business می‌تواند با ارائه پنجره‌های جداگانه با حافظه پنهان وب مجزا، به صورت خودکار جستجوهای کاری و شخصی را از یکدیگر جدا کند. در نتیجه، حفاظت از داده‌های کاری را تامین و جستجوهای شخصی را جدا کرده و از همگام سازی آنها با شرکت جلوگیری می‌کند.

دیگر اطلاعیه‌ های مرتبط با اج که از کنفرانس توسعه‌ دهندگان Build مایکروسافت منتشر شده‌اند، شامل دسترسی عمومی برگه‌های Edge Workspace در چند ماه آینده و توسعه برنامه نوار کناری Edge که اکنون در دسترس عموم است، می شود که کمک می‌کند برنامه‌های وب پیشرو در کنار مرورگر شما بهتر کار کنند.

مرورگر اج همچنین از پلاگین های جدید Copilot Microsoft 365 پشتیبانی خواهد کرد که می‌تواند تجربه‌هایی را فراهم کند که افراد با استفاده از دستورالعمل‌های چت بات با برنامه‌ها تعامل دارند. Microsoft 365 Copilot در حال حاضر فقط در پیش نمایش خصوصی در دسترس است و باید همراه با یک حساب کاری مبتنی بر Azure AD استفاده شود. با اضافه شدن اج ، این الزام به حساب کاربری همچنان در عمل خواهد ماند تا تعهدات موجود در امنیت و حریم خصوصی در سازمان را به گفته اعلامیه برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.