بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به ایکس‌باکس گیم‌پس اضافه می‌شود

Call of Duty: Modern Warfare 2

طبق گزارش وال‌استریت ژورنال، مایکروسافت در حال مذاکره با اکتیویژن بلیزارد برای اضافه‌کردن عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس است. 

به‌گزارش تک‌ناک، مایکروسافت تصمیم گرفته است تا Call of Duty: Modern Warfare 2 را به سرویس اشتراک بازی خود، یعنی ایکس‌باکس گیم‌پس، اضافه کند.

دراین‌میان، وال‌استریت ژورنال مدعی است که مایکروسافت احتمالاً این خبر را در نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) اعلام خواهد کرد.

ورج می‌نویسد پیش‌تر گزارش شده بود که مایکروسافت در حال بررسی این موضوع است که آیا Call of Duty: Modern Warfare 2 را به گیم‌پس اضافه کند یا خیر. برخی نگرانی‌ها در این شرکت وجود داشت که با این کار درآمد حاصل از فروش سنتی کال اف دیوتی تحت‌تأثیر قرار بگیرد. اکتیویژن معمولاً بازی‌های Call of Duty را با قیمتی حدود ۷۰ دلار عرضه می‌کند و به‌طور میانگین بیش از ۲۰ میلیون نسخه از هر بازی می‌فروشد.

وال‌استریت ژورنال در گزارشش به‌وضوح اعلام نکرده است که مایکروسافت قصد دارد برای دسترسی به Call of Duty در گیم‌پس هزینه‌ اضافی دریافت کند یا خیر. همچنین، مشخص نیست که این شرکت قصد دارد قیمت اشتراک گیم‌پس آلتیمیت را افزایش دهید یا نه. بر‌اساس شایعات، مایکروسافت در حال بررسی افزایش دوباره‌ قیمت اشتراک گیم‌پس آلتیمیت است.

در‌حال‌حاضر، اکتیویژن تصمیم گرفته است تا Call of Duty: Modern Warfare 2 را در اواخر اکتبر منتشر کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازی در دوره‌ جنگ خلیج‌فارس و دهه‌ ۱۹۹۰ جریان خواهد داشت.

مایکروسافت نمایشگاه بزرگ تابستانی خود را در ۹ ژوئن برگزار خواهد کرد و پس از اتمام نمایشگاه اصلی، رویداد ویژه‌ای برای کال اف دیوتی ترتیب خواهد داد. همچنین، مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی بازی جدیدی از سری Gears of War در این نمایشگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.