MIUI 14 شیائومی با قابلیت های جدید عرضه خواهند شد

به روز رسانی جدید شیائومی MUI14

شیائومی تصمیم گرفته MIUI 14 را بدون هیچ گونه نسخه ارتقایی برای MIUI 13 وبا قابلیت های جدید عرضه کند و زمان آن بسیار نزدیک است.

به گزارش تک ناک، MIUI 12 شیائومی یکی از بزرگترین چرخه های حیات در تاریخ پوسته های اندروید را دارد. پوسته ای که در سال 2020 برای اولین بار عرضه شد، در سال 2021 یک به‌روزرسانی به نسخه MIUI 12.5 داشت و در همان سال یک نسخه پیشرفته‌شده جدید دریافت کرد که بعضی از گوشی های شیائومی آنرا دریافت کردند.

پس ازآن ، شیائومی به سراغ به‌روزرسانی MIUI 13 رفت. آخرین به روزرسانی تقریبا یک سال پیش ارائه شد و از آن زمان تاکنون، شیائومی سخت تلاش کرده است تا اکثر دستگاه های خود را به نسخه جدید به روز کند. شایعات در مورد MIUI 13.5 در چند ماه گذشته در جریان بوده است، اما گزارش ها نشان می دهد این بار به روز رسانی افزایشی وجود نخواهد داشت. شیائومی تصمیم گرفته MIUI 14 را بدون هیچ گونه نسخه ارتقایی برای MIUI 13 عرضه کند و زمان آن بسیار نزدیک است.

در حال حاضر، تاریخ دقیقی برای عرضه MIUI 14 اعلام نشده است. برخی معتقدند که این MIUI در کنار سری های آینده Xiaomi 12T قرار خواهد گرفت، در حالی که گزارش های دیگر نشان می دهد که این شرکت با عرضه سری Xiaomi 13 نسخه MIUI 14 را ارائه می دهد.

با وجود عدم شفافیت در مورد تاریخ عرضه ، این شرکت ممکن است به روزرسانی آینده را تا پایان سال تاخیر بیاندازد.با توجه به نزدیک شدن به انتشار، MIUI 14 تاریخ راه اندازی و لیست دستگاه های شیائومی که به روز رسانی جدید را دریافت خواهند کرد، توسط توسعه دهندگان و علاقه مندان مشاهده شده است. در حال حاضر برخی از ارجاعات به MIUI 14 در برخی از برنامه های سیستم شیائومی وجود دارد.

بر اساس گزارش‌ها، شیائومی، MIUI 14 را با زبان طراحی جدیدی را با تغییراتی در اینجا و آنجا معرفی می‌کند. مطمئناً این یک افزوده خوب است، چون MIUI 13 انقلاب بزرگی در طراحی MIUI 12 ایجاد نکرد.
طبق گزارش‌ها، MIUI 14 ترتیب جدیدی را برای تنظیمات سریع و اعلان‌ها به ارمغان می‌آورد که مرکز کنترل قدیمی برگرفته از iOS را حذف می‌کند.

علاوه بر این، این شرکت در حال اضافه کردن یک مدیا پلیر جدید است که شبیه اندروید 13 است. برخی از برنامه های سیستم مانند ماشین حساب و همچنین ساعت نیز برخی از تازه سازی ها را دریافت خواهند کرد. با این حال، ما معتقدیم که لیست ویژگی های جدید تا زمان انتشار بزرگتر می شود. اما در حال حاضر ممکن است بپرسید که کدام دستگاه ها به روز رسانی جدید را دریافت می کنند؟

خب، فهرستی از برخی از گوشی‌های هوشمندی که نسخه جدید را دریافت می‌کنند، قبلاً فاش شده است. البته، با توجه به وضعیت فعلی MIUI 14، این لیست ممکن است تغییر کند. به هر حال، از قبل می توانید ایده روشنی در مورد اینکه آیا دستگاه شما آن را دریافت می کند یا خیر، داشته باشید. بیایید ببینیم کدام دستگاه‌ها به روز رسانی جدید را دریافت می‌کنند.

 

تاریخ عرضه به روز رسانی
طبق گزارش ها، MIUI 14 به طور رسمی با گوشی های Xiaomi 13 و 13 Pro برای اولین بار عرضه می شود. بنابراین، آپدیت در ماه نوامبر(آبان) اعلام خواهد شد.
سایر دستگاه‌ها احتمالاً تا دسامبر یا ژانویه 2023 به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. با توجه به اندازه فهرست، این راه طولانی خواهد بود. اکثر گوشی های هوشمند ممکن است به روز رسانی MIUI 14 را در قالب اندروید 13 دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.