موزیلا 200 افزونه اندرویدی جدید برای فایرفاکس معرفی می‌کند

در آخرین به‌روزرسانی موزیلا تجربه مرورگری بهبود یافته را خواهید داشت. اکنون افزونه های مرورگر وب یه سادگی در برنامه تلفن همراه نیز کار می کند.

به گزارش تک‌ناک، موزیلا (Mozilla Firefox : free and open source web browser)‌ در حال رونمایی از یک تحول هیجان انگیز برای برنامه مرورگر اندروید خود است و 200 افزونه جدید را معرفی می کند.. این به‌روزرسانی مهم نشانگر لحظه مهمی برای فایرفاکس است، زیرا قرار است به یک برنامه سازگارتر و همه کاره تبدیل شود.

در ماه‌های اخیر، مرورگر موزیلا پیشرفت های مداومی را تجربه کرده است و اکنون کاربران تبلت و تلفن همراه اندرویدی با چیزی جدید رو به رو شده اند. با این به‌روزرسانی، مرورگر قابلیت سازگاری با مجموعه گسترده‌ای از افزونه‌ها را ارائه خواهد داد که تجربه کاربر را به سطح جدیدی می‌برد.

پس، این افزونه‌ها دقیقاً چه هستند؟ در واقع، آنها به عنوان برنامه‌های کوچکی عمل می‌کنند که ویژگی‌های اصلی مرورگر را تکمیل و گسترش می‌دهند. به طور اصولی، آنها تجربه مرور کاربر را بهبود می‌بخشند و امکانات جدیدی را فراهم می‌کنند.

موزیلا 200 افزونه اندرویدی جدید برای فایرفاکس معرفی می‌کند

این خبر را از طریق وبلاگ رسمی شرکت اعلام کردند و نشان می دهد که قصد دارند راه حل اندروید خود را در بین همه کاره ترین و جذاب ترین راه حل ها قرار دهند. این حرکت تنها گام اولیه در برنامه بزرگ موزیلا برای مرورگر خود است، که ممکن است بلندپروازانه به نظر برسد، اما آنها یک تیم قوی از توسعه دهندگان آماده برای مقابله با چالش های فنی دارند.

هدف نهایی موزیلا ایجاد یک اکوسیستم باز از افزونه‌هاست که با نسخه‌های مختلف مرورگر سازگار باشند. هدف به همین سادگیست که هر افزونه‌ای که در نسخه وب کار می‌کند، بدون مشکل در برنامه تلفن همراه نیز عمل کند.

برای کسانی که از فایرفاکس فراتر از جستجوهای وب استفاده می کنند، این توسعه تغییری قابل توجه به سمت بهره وری افزایش یافته را نوید می دهد. انتشار این نسخه برای ماه دسامبر برنامه ریزی شده است. اما کاربران مشتاق می توانند نسخه بتا را در حالی که منتظر این به روز رسانی مبتکرانه هستند، بررسی کنند.

بطور خلاصه، فایرفاکس موزیلا در حال آماده‌سازی برای یک به‌روزرسانی نوآورانه است. 200 افزونه جدید برای دستگاه‌های اندروید، با قدرت تغییر و سازگاری بیشتر معرفی شده است. با این گسترش، موزیلا در راستای ایجاد یک اکوسیستم باز تلاش می‌کند که تجربه‌ای یکپارچه را در وب و پلتفرم‌های موبایل فراهم کند. منتظر انتشار آن در ماه دسامبر باشید و در میانه، نسخه بتا را امتحان کنید تا چشم‌اندازی از آینده بدست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.