کشف ویژگی‌های جدید در ساعت های هوشمند Garmin Fenix ​​7 و Forerunner 265

Garmin Fenix ​​7

طبق تازه‌ترین خبرها، از قرار معلوم ویژگی‌های جدیدی برای ساعت هوشمند Garmin Fenix ​​7 و Forerunner 265 کشف شده است.

به‌گزارش تک‌ناک، پس از به‌روزرسانی‌های اخیر Public Beta، ویژگی‌های جدیدی برای ساعت‌های هوشمند (smartwatch : computerized wristwatch) Garmin Fenix ​​7 و Forerunner 265 گزارش شده است که در فهرست تغییرات ذکر نشده‌اند. سه قابلیت جدید «خلاصه‌ی روزانه» و «هشدار استرس» و «هشدار استراحت» به منوِ سلامت و تندرستی Garmin Fenix ​​7 و Forerunner 265 اضافه شده است.

در‌حال‌حاضر، این ابزارها روی سایر ساعت‌ها مانند Vivoactive 5 و Venu 3 در‌دسترس هستند. «خلاصه‌ی روزانه» گزارشی از نحوه‌ی تأثیر استرس و فعالیت شما بر میزان انرژی بدن ارائه می‌دهد که کمی قبل از زمان خواب نمایش داده می‌شود. «هشدار استراحت» به یک دوره‌ی استراحت اشاره می‌کند و اینکه چگونه انرژی بدنتان را تقویت کرده است. «هشدار استرس» نیز نشان می‌دهد که یک دوره‌ی پرتنش چگونه بر میزان انرژی شما تأثیر منفی گذاشته است.

این سه قابلیت جدید به شما یادآوری می‌کنند که فعال بمانید و از نشستن طولانی‌مدت خودداری کنید. در‌حال‌حاضر این ویژگی‌ها در ساعت‌های هوشمند Venu 3 و Vivoactive 5 نیز در‌دسترس هستند.

بلاگری به نام Život s Garminem به آیتم‌های منو جدید پس از به‌روز‌رسانی بتای عمومی 15.68 یا 15.69 که چند هفته پیش منتشر شد، اشاره کرده بود. حالا یکی دیگر از کاربران Garmin Fenix ​​7 (series of sport watches)‌ این بار با مدل Forerunner 265، به ابزارهای موجود پس از نصب نرم‌افزار Public Beta 17.18 اشاره کرده که تقریباً هم‌زمان با به‌روز‌رسانی Fenix ​​7 دردسترس قرار گرفته است.

نسخه‌ی 15.69 برای ساعت‌های هوشمند Epix 2 ،Enduro 2 ،MARQ Gen 2 و Quatix 7 و نسخه‌ی 17.18 برای ساعت‌های Forerunner 255 و Forerunner 955 و Forerunner 965 منتشر شده است؛ بنابراین، این ساعت‌ها نیز می‌توانند قابلیت‌های جدید را دریافت کنند. مشخص نیست که آیا گارمین به‌طور رسمی این ویژگی‌های جزئی را معرفی خواهد کرد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.