ناتینگ با انتشار تصاویری از طراحی ماژولار CMF Phone 1 خبر داد

ناتینگ با انتشار تصاویری از طراحی ماژولار CMF Phone 1 خبر داد

ناتینگ با انتشار تصاویر جدیدی که امکان اتصال لوازم جانبی به گوشی از‌طریق پیچ را به‌نمایش می‌گذارد، غیرمستقیم از طراحی ماژولار و عرضه‌ی زودهنگام CMF Phone 1 خبر می‌دهد.

به‌گزارش تک‌ناک، ناتینگ با انتشار تصاویری در شبکه‌ی اجتماعی X (توییتر سابق)، پنل پشتی ماژولار گوشی هوشمند CMF Phone 1 را نشان داد. طراحی این گوشی با پیچ‌های قابل‌مشاهده و گوشه‌های تیز، به‌نوعی از جذابیت‌های مهندسی آن حکایت می‌کند.

تصاویر دیگری که به‌اشتراک گذاشته شده است، رنگ‌های مشکی، نارنجی، آبی و سبز روشن را برای CMF Phone 1 به‌نمایش می‌گذارد. همچنین، به‌نظر می‌رسد قاب پشتی گوشی با پیچ به بدنه‌ی اصلی متصل می‌شود که در تیزرهای قبلی هم به آن اشاره شده بود.

9to5google می‌نویسد که در گوشه‌ی پایین دستگاه، قطعه‌ی دیگری وجود دارد که قبلاً تصور می‌شد دکمه‌ای چرخان باشد. به‌نظر می‌رسد این قطعه قابلیت جداسازی و جایگزینی با لوازم جانبی خاصی را دارد.

تیزر ناتینگ استند (نگه‌دارنده‌ی گوشی) و چیزی شبیه به کیف‌پول و بند گردنی را نشان می‌دهد. در تیزر یادشده، پیچ‌گوشتی کوچک تخت و سوزن (احتمالاً برای سیم‌کارت) نیز دیده می‌شود. در پستی که ایشان آگراوال در شبکه‌ی اجتماعی X به‌اشتراک گذاشته است، می‌توان اتصال بند گردنی را با جزئیات بیشتری مشاهده کرد.

بر‌اساس پیش‌بینی‌ها، گوشی هوشمند CMF Phone 1 درمجموع شباهت‌های زیادی با Nothing Phone 2a دارد. ناگفته نماند که شرکت ناتینگ به‌طور غیرمستقیم از عرضه‌ی هدفون‌های بی‌سیم و ساعت هوشمند جدیدش نیز خبر داده است. عرضه‌ی این دستگاه‌های جدید برای ۸ جولای (۱۸ تیر) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram