مشخصات ساعت Pixel Watch 3 گوگل در FCC رؤیت شد

مشخصات ساعت Pixel Watch 3 گوگل در FCC رؤیت شد

Pixel Watch 3، نسل جدید ساعت هوشمند گوگل، با فناوری UWB و وای‌فای ۵ گیگاهرتز در FCC دیده شد.

به‌گزارش تک‌ناک، با نزدیک‌شدن به برگزاری رویداد Made by Google 2024 در ماه آینده، ساعت Pixel Watch 3 گوگل برای تأییدیه‌ی مقررات به کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) رسید. روز یکشنبه، چهار شماره‌‌مدل در این کمیسیون ثبت شد.

با‌توجه‌به اینکه مراحل دسترسی به برچسب الکترونیکی FCC با دستگاه‌های Wear OS موجود گوگل مطابقت دارد‌، این مدل‌ها متعلق به ساعت Pixel Watch 3 هستند، نه پیکسل ۹.

9to5google می‌نویسد که تمام مدل‌های ساعت Pixel Watch 3 از فناوری باند فوق‌عریض (UWB) و وای‌فای ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند. در ماه مارس، گزارش شد که گوگل برای بهبود قابلیت بازکردن قفل ساعت با گوشی‌های پیکسل از فناوری UWB استفاده می‌کند.

در‌حالی‌که دو نسل اول پیکسل واچ فقط از استانداردهای 802.11 b/g/n با فرکانس ۲/۴ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کردند، امسال انتظار می‌رود شاهد پشتیبانی از استانداردهای 802.11 a/b/g/n/ac/ax باشیم. نیمی از این مدل‌ها از اتصال LTE برخوردارند؛ در‌حالی‌که نیمی دیگر فقط از بلوتوث و وای‌فای پشتیبانی می‌کنند.

مدل‌های GBDU9 و GG3HH با مجموع ۸ باند و فرکانس آزمایش شده‌اند؛ در‌حالی‌که برای مدل‌های GGE4J و GRY0E فقط ۵ باند گزارش شده است. این می‌تواند نشان‌دهنده‌ی تمایز بین اندازه‌ی احتمالی ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری باشد. سال گذشته، گوگل در پرونده‌ی FCC ساعت پیکسل واچ ۲ نوع باندها را فاش کرد؛ اما این اتفاق در سال ۲۰۲۴ رخ نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram