ارائه یک قابلیت باورنکردنی در COUNTER Strike 2

فناوری Reflex انویدیا به Counter Strike 2 اضافه خواهد شد.و در بازی محبوب چند نفره نسخه Counter Strike: Global Offensive ارائه خواهد شد.

فناوری Reflex انویدیا به Counter Strike 2 اضافه خواهد شد. این فناوری در بازی سریالی محبوب چند نفره نسخه Counter Strike: Global Offensive ارائه خواهد شد.

به گزارش تکناک، طرفداران Counter Strike  بی صبرانه منتظر اضافه شدن Reflex انویدیا بوده‌اند. Reflex انویدیا، تاخیر در بازی ها و همچنین تأخیر بین کلیک ماوس و مشاهده عملکرد روی صفحه را کاهش می دهد. این مسأله باعث پاسخ‌گویی بهتر بازی می‌شود.

ویژگی Reflex انویدیا به ویژه در بازی های رقابتی مانند Counter Strike، به دلیل اهمیت واکنش‌های چند ثانیه‌ای موثر بر پیروزی یا شکست در بازی بسیار مهم است.

Valve، توسعه‌دهنده بازی، با همکاری Nvidia، Reflex را در Counter Strike 2 ادغام کرده‌است. طبق گفته Nvidia، این فناوری می‌تواند تأخیر سیستم را تا 35 درصد کاهش دهد و واکنش سریع بازیکنان به رویدادهای درون بازی را آسان‌تر کند. این ویژگی در سری GeForce GTX 900 و کارت‌های گرافیک جدیدتر با قابل توجه ترین پیشرفت های مورد انتظار در GPU های قدیمی در دسترس خواهد بود.

Nvidia در اسلایدی با ذکر مزایای Reflex، بهبودهای تاخیری مورد انتظار بازیکنان را عنوان کرده‌است. بنابراین، دستگاهی با پردازنده Intel Core i9 12900K و در حال اجرا در 1440p با تاخیر کمتری مواجه خواهد بود. با فعال کردن Reflex، تاخیر در کارت گرافیک GTX 1060 از 26 میلی‌ثانیه به 17 میلی‌ثانیه کاهش می‌یابد. در RTX 3060، از 16 میلی‌ثانیه به 11 میلی‌ثانیه و در RTX 4070 معرفی نشده، تاخیر به 8 میلی ثانیه کاهش می یابد.

طرفداران Counter Strike: Global Offensive سال‌های زیادی مشتاقانه منتظر ورود پشتیبانی Reflex بوده‌اند. تا به حال، آنها مجبور بودند به قابلیت‌های درایور برای کاهش تأخیر تکیه کنند. با توجه با عدم تأثیر همیشگی این مورد، اضافه شدن Reflex به Counter Strike 2 به معنی ارائه پشتیبانی به 9 نفر از از ده تیرانداز برتر رقابتی، از این فناوری است. تنها PUBG فاقد این پشتیبانی خواهد بود و بازی هایی مانند Apex Legends، Call of Duty: Warzone 2.0، Destiny 2، Escape from Tarkov، Fortnite، Overwatch 2، Tom Clancy’s Rainbow Six Siege و Valorant همگی از Nvidia Reflex پشتیبانی می کنند.

Nvidia Reflex در Counter Strike 2 یک خبر عالی برای بازیکنان خواهان واکنش مطلوب در اجرای بازی است. توانایی آن در کاهش تاخیر به بازیکنان مزیت رقابتی می دهد و می تواند موجب سرگرم کنندگی بیشتر بازی شود.

،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.