منتظر رونمایی از بازی Resident Evil 9 در تابستان امسال نباشید

منتظر رونمایی از بازی Resident Evil 9 در تابستان امسال نباشید

در حالی که از انتشار بازی Resident Evil Village سه سال می‌گذرد، ما انتظار داریم سال 2024 شرکت کپکام نسخه جدید یا همان از بازی Resident Evil 9 را معرفی کند.

به گزارش تکناک، هر از چندگاهی شایعات درباره بازی Resident Evil Village 9 منتشر می‌شود اما هیچ یک به تایید یا تکذیب کمپانی کپکام نمی‌رسد. به تازگی یک کارشناس صنعت بازی اطلاعاتی از این عنوان آینده کپکام منتشر کرده که جالب توجه به نظر می‌رسد.

این کاربر بیان داشت داسک گولم یکی از اعضای اصلی تیم توسعه Resident Evil مسئول اصلی گزارش‌های متناقض فوق‌الذکر بوده و موجب شده تا اطلاعات دقیقی به بیرون درز پیدا نکند. او اوایل سال مدعی شد که انتشار و رونمایی بازی Resident Evil Village 9 با تاخیر رو به رو شده و بعید است تابستان امسال شاهد معرفی چنین عنوانی باشیم.

پیشتر شایعه شد که این بازی ماه می رونمایی خواهد شد و سپس ژانویه سال بعد دردسترس قرار می‌گیرد. حال به نظر می‌رسد برنامه تغییر کرده و قرار نیست در تابستان شاهد معرفی بازی Resident Evil Village 9 مورد انتظار باشیم و باید صبر بیشتری پیشه کرد. گولم افزود: این بازی سال 2025 یا 2026 منتشر خواهد شد و به دلیل مشکلاتی که برای تیم توسعه به وجود آمد، رونمایی و عرضه با تاخیر مواجه شده است.

پیشتر ادعا شد که Resident Evil 9 طولانی‌ترین چرخه ساخت را بین سایر نسخه‌های این فرنچایز دارد و روند ساخت از سال 2018 شروع شد. همچنین بیشترین بودجه ساخت در این سری  به Resident Evil 9 اختصاص داده شد. در این بین، افشاگر مدعی شده که علاوه بر Resident Evil 9، کپکام بازی‌های دیگری هم تحت توسعه دارد که باید به ریمیک Resident Evil Zero و Resident Evil – Code: Veronica اشاره کرد.

این افشاگر افزود که ریمیک بازی Resident Evil 5 و Resident Evil اصلی در دست توسعه نیستند و باید منتظر ماند تا مشخص شود این کمپانی چه برنامه‌ای در سر دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram