گوشی تاشو میان‌رده سامسونگ سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

گوشی تاشو میان‌رده سامسونگ

طبق تازه‌ترین شایعات، گوشی تاشو میان‌رده سامسونگ احتمالاً سال ۲۰۲۳ روانه‌ی بازار خواهد شد. این گوشی از مشخصات سخت‌افزاری چندان قدرتمندی بهره‌مند نخواهد بود.

به‌گزارش تک‌ناک، سامسونگ در حال آماده‌سازی خود برای گسترش دامنه تلفن‌های هوشمند تاشو است و هدفش را برای بازار میان‌رده تعیین کرده است. به‌نوشته‌ی TrendForce، سال آینده دستگاه تاشو میان‌رده سامسونگ را معرفی می‌شود. ناگفته نماند که هنوز مشخص نیست که طراحی تاشو دستگاه آینده‌ی سامسونگ به سبک کتاب است یا سامسونگ پیکربندی تاشو را انتخاب می‌کند.

انتظارات عمده به‌سمت احتمال دوم متمایل است که نشان‌دهنده‌ی عرضه‌ی بالقوه‌ی گلکسی زد فلیپ 6 FE است که مشخصات نه‌چندان قدرتمندی دارد. به‌طور هم‌زمان گزارش‌ها نشان می‌دهد که هواوی نیز قصد دارد در آینده‌ی نزدیک گوشی تاشو با قیمتی رقابتی‌تر معرفی کند.

کاربر توییتر با حساب کاربری Revegnus استراتژی قیمت‌گذاری احتمالی برای گوشی تاشو میان‌رده Samsung (South Korean multinational conglomerate) را فاش کرد که بین 400 تا 500 دلار قیمت دارد. حتی با در‌نظر‌گرفتن مالیات بر ارزش افزوده (VAT)، مشتریان اروپایی ممکن است برای خرید آن حدود 650 یورو پرداخت کنند. نکته‌ی مهم درباره‌ی قیمت گوشی تاشو میان‌رده سامسونگ این است که قیمت یادشده این دستگاه را در محدوده جذابی قرار می‌دهد؛ به‌خصوص در‌مقایسه‌با قیمت اولیه‌ی گلکسی زد فلیپ 5 که کمی ارزان‌تر از 800 یوروست.

با تحلیل پیش‌بینی‌های TrendForce، بازار تلفن‌های هوشمند تاشو در مسیر رشد درخورتوجهی قرار دارد. تا سال ۲۰۲۳، بازار این گوشی‌ها با رشدی ۴۳‌درصدی درمقایسه‌با سال قبل، باید به ۱۸.۳میلیون دستگاه رسیده باشد. با‌این‌حال، این تنها سهم ناچیز ۱.۶‌درصدی از کل بازار تلفن‌های هوشمند برای آن سال خواهد بود. به دور از نگاه به سال ۲۰۲۴، برای بازار گوشی‌های هوشمند تاشو رشد ۳۸‌درصدی پیش‌بینی می‌شود که به‌معنای ۲۵.۲‌میلیون دستگاه است و سهم بازار را به ۲.۲‌درصد افزایش می‌دهد.

چشم‌انداز بلندمدت TrendForce نشان می‌دهد که گسترش بازار تلفن‌های هوشمند تاشو اجتناب‌ناپذیر است. تا سال ۲۰۲۷، محموله‌های گوشی‌های هوشمند تاشو می‌تواند به ۷۰‌میلیون دستگاه افزایش یابد که تقریباً ۵درصد از بازار جهانی تلفن‌های هوشمند را تشکیل می‌دهد.

هم‌زمان، سازندگان تلفن‌های تاشو مرزهای نوآوری را پیش می‌برند و اشکال محصول جدید را بررسی می‌کنند و برنامه‌های کاربردی کاربر نهایی را بهبود می‌بخشند. با وجود محدودیت‌ها از‌نظر اندازه در تلفن‌هایی با صفحه‌نمایش دوتایی تاشو، چندین شرکت قبلاً تولید محصولاتی با صفحه‌نمایش سه‌تایی تاشو را شروع کرده‌اند که به‌طور نمادین آینده‌ای پویا را برای تلفن‌های تاشو نشان می‌دهد.

دیدگاه شما کاربران تک‌ناک درباره گوشی تاشو میان‌رده سامسونگ چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.