ویژگی‌های جدید نسخه بتای واتساپ اندروید چیست؟

واتساپ در نسخه‌ی بتای اندروید خود به‌دنبال اضافه‌کردن قابلیت‌های جلو و عقب رفتن ویدئو و پروفایل جایگزین برای حریم خصوصی است.

به‌گزارش تک‌ناک، برخی از آزمایش‌کنندگان بتا واتساپ اکنون می‌توانند ویژگی جدیدی را امتحان کنند که تجربه‌ی تماشای ویدئو را در این برنامه‌ی پیام‌رسان بهبود می‌بخشد.

به‌گزارش WABetaInfo، نسخه‌ی بتای واتساپ اندروید با شماره‌نسخه‌ی 2.23.24.6 قابلیت جلو و عقب کردن ویدئوها را به برنامه اضافه کرده است.

طبق تصویر منتشرشده از نسخه‌ی بتای WhatsApp (Meta Platforms-owned mobile instant messenger and social media service) اندروید، شما می‌توانید با دو بار لمس‌کردن روی هرکدام از دکمه‌های پخش، ویدئو را جلو بزنید یا به عقب برگردانید. یوتیوب نیز اخیراً قابلیتی را معرفی کرده است که در آن می‌توانید صفحه‌نمایش را فشار دهید و نگه دارید تا ویدیو با سرعت دو برابر پخش شود.

در‌حال‌حاضر، ویژگی پرش به عقب و جلو در نسخه‌ی بتای واتساپ اندروید برای تعداد محدودی از آزمایش‌کنندگان در‌دسترس است. این قابلیت به‌تدریج برای تمامی کاربران منتشر می‌شود و وب‌سایت واتساپ نیز توضیح داده است برخی از افرادی که از نسخه‌های قدیمی‌تر واتساپ بتا استفاده می‌کنند، نیز ممکن است به آن دسترسی پیدا کنند.

واتساپ چندین ویژگی مفید ازجمله رابط کاربری اصلاح‌شده‌ی اندروید، پیام‌های صوتی با قابلیت یک بار مشاهده، نوار پاسخ جدید برای رسانه، پیامک شماره‌تلفن‌های ناشناخته و نسخه‌ی اختصاصی برای iPad را در ماه‌های اخیر آزمایش کرده است.

افزون‌براین، واتساپ مشغول کار روی ویژگی حریم خصوصی جدیدی به نام «پروفایل جایگزین» برای این برنامه است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا تصویر پروفایل و نام جداگانه‌ای داشته باشند تا مخاطبانی که اطلاعات پروفایل اصلی آن‌ها را نمی‌بینند، پرفایل جایگزین را مشاهده کنند.

در نسخه‌ی پایدار، واتساپ اخیراً از چندین حساب کاربری پشتیبانی کرده است. این ویژگی به کاربران اندروید و iOS اجازه می‌دهد تا دو حساب واتساپ مجزا را در یک دستگاه مدیریت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.