ساخت وب‌سایت در چند ثانیه با چت‌بات جدید Wix

پلتفرم محبوب ساخت وب‌سایت Wix ، چت‌بات جدیدی رونمایی کرده است که می‌تواند وب‌سایت‌ها را تنها در چند ثانیه بر‌اساس درخواست‌های ساده کاربر ایجاد کند.

به‌گزارش تک‌ناک، با استفاده از ابزار جدید ساخت وب‌سایت با هوش مصنوعی Wix، اکنون فقط با ارائه درخواست و بیان توضیحات ساده، وب‌سایتی به‌همراه تصاویر آن بسازید. ایجاد وب‌سایت با این روش رایگان است؛ اما برای امکاناتی مانند دریافت پرداخت یا استفاده از دامنه (آدرس اینترنتی) غیر از Wix، به ارتقا به یکی از طرح‌های پریمیوم Wix نیاز خواهید داشت.

ورج می‌نویسد که قیمت‌گذاری Wix از ۱۷ دلار در ماه برای طرح پایه (Light) شروع می‌شود که شامل ۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و پشتیبانی برای دو همکار و برخی از ابزارهای بازاریابی اولیه است. قیمت طرح کسب‌و‌کار ممتاز (Business Elite) نیز ۱۵۹ دلار در ماه است که از ۱۵ همکار پشتیبانی می‌کند و تجزیه‌و‌تحلیل پیشرفته و ویژگی‌های تجارت الکترونیک را ارائه می‌دهد.

برای ایجاد وب‌سایت با هوش مصنوعی Wix، روی دکمه‌ «با هوش مصنوعی بسازید» کلیک کنید و به چند سؤال چت‌بات جواب دهید؛ مانند نام وب‌سایت و موضوع آن و اهدافی که برای آن دارید. هوش مصنوعی در چند ثانیه وب‌سایتی برای شما ایجاد می‌کند. بعد از ساخت، می‌توانید با روش‌های معمول ویرایش کنید؛ مانند تغییر تم و چیدمان.

همچنین، در بخش‌هایی از ویرایشگر، قابلیت‌هایی از هوش مصنوعی برای پیشنهاد تصویر و متن گنجانده شده است. Wix هنگام معرفی این ابزار به ورج در سال گذشته اعلام کرد که از «مدل‌های آماده‌ استفاده» مانند DALL-E برای ایجاد تصویر و ChatGPT از OpenAI برای تولید متن استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.