آپدیت جدید Xbox Alpha Skip-Ahead منتشر شد

مایکروسافت آپدیت جدید Xbox Alpha Skip-Ahead را برای کاربران نهایی منتشر کرد. این آپدیت شامل پیشرفت‌هایی درزمینه کنترلر است.

به‌گزارش تک‌ناک، ماه گذشته، مایکروسافت به‌روزرسانی سیستم‌عامل جدیدی برای حلقه پیش‌گام Alpha Skip-Ahead خود منتشر کرد که شامل بهبود‌هایی در سیستم‌عامل کنترلر می‌شد. حالا این شرکت به‌روزرسانی دیگری برای این حلقه با سیستم‌عامل جدید برای کنترلر و رفع سایر مشکلات منتشر کرد.

نئووین می‌نویسد که بر‌اساس یادداشت‌های انتشار برای Alpha Skip-Ahead‏ (2408.240331-2200)، سیستم‌عامل کنترلر بی‌سیم ایکس‌باکس شامل رفع اشکالات و بهبود‌هایی در کالیبراسیون استیک‌های آنالوگ و قطع‌شدن‌های غیرمنتظره هنگام استفاده از هدست باسیم است. این به‌روزرسانی تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد.

اگر کنترلر شما به سیستم‌عامل جدید نیاز دارد، دفعه بعد که کنترلر را روشن و به کنسول متصل می‌کنید، ایکس‌باکس اعلان نصب را نمایش می‌دهد. همچنین، اگر این اعلان را رد کنید، می‌توانید به برنامه لوازم جانبی ایکس‌باکس (Xbox Accessories App) بروید و به‌صورت دستی به‌روزرسانی را نصب کنید.

تغییرات اعمال‌شده در به‌روزرسانی Xbox Alpha Skip-Ahead

  • پس‌زمینه‌ها: رفع خطای غیرمنتظره‌ای که هنگام تلاش برای تنظیم پس‌زمینه پویای جدید ظاهر می‌شد.
  • کلاب‌های بازی: رفع «نشانگر لایک» غیرمنتظره‌ای که ممکن است در بخش «تماشا» (Watch) هنگام تمرکز روی فیلتر ظاهر شود.
  • صفحه اصلی: رفع مشکلی در ناوبری برخی از کاشی‌های صفحه اصلی که به‌درستی عمل نمی‌کردند؛ مانند تلاش برای دریافت مزایا (Perks).
  • تنظیمات محدودیت‌های دسترسی: رفع مشکلی که در آن غیرفعال‌کردن نصب برنامه‌ها و بازی‌ها همیشه به‌درستی عمل نمی‌کرد.
  • سیستم: رفع‌ مشکلات پایداری و عملکردی مختلف و به‌روزرسانی‌هایی برای نمایش صحیح زبان‌های محلی در سراسر کنسول.

کاربرانی که در برنامه پیش‌نمایش (Preview) شرکت می‌کنند، ممکن است متن‌های «غیرمعمول» را در سراسر کنسول مشاهده کنند. برای آن دسته از کاربرانی که با حلقه‌های ایکس‌باکس آشنایی ندارند، باید بگوییم که حلقه پیش‌گام Alpha Skip-Ahead معتبرترین حلقه در برنامه Xbox Insiders محسوب می‌شود که ورود به آن بسیار دشوار است. در این حلقه، کاربران پیش‌نمایش به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کنند که ممکن است برای مدت‌زمان طولانی‌تری منتشر نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.