پشتیبانی YouTube Music روی Apple HomePod

YouTube Music در جدیدترین به‌روزرسانی‌اش روی Apple HomePod نیز پشتیبانی می‌شود.

به‌گزارش تک‌ناک، بعد از معرفی نمایشی HomePod در کنفرانس WWDC امسال، گوگل امروز اعلام کرد که YouTube Music روی HomePod پشتیبانی می‌شود. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا از دستورهای صوتی مثل «Hey Siri, play music» برای راه‌اندازی YouTube Music (music streaming website and app) در HomePod اپل استفاده کنید.

YouTube Music جایگزینی مناسب برای راه‌اندازی دستی اپلیکیشن در تلفن همراه و استفاده از AirPlay است. مانند بلندگوهای Google Assistant، شما باید مشترک YouTube Premium یا Music Premium باشید.

برای بهره‌مندی از امکان پشتیبانی یوتیوب موزیک (یک اپلیکیشن موزیکِ وابسته به یوتیوب) روی HomePod اپل، باید آن را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنید. برای رفتن به تنظیمات، روی تصویر پروفایل خود در گوشه‌ی بالا سمت راست کلیک کنید. سپس، به Settings و قسمت Connected Apps بروید و درادامه، گزینه‌ی Connect with HomePod را انتخاب کنید. فراموش نکنید که قبل از این کار، باید به حساب Google خود وارد شوید.

پشتیبانی YouTube Music روی Apple HomePod

اگر YouTube Music را به‌عنوان سرویس پیش‌فرض تنظیم کنید، نیازی نیست هر بار روی YouTube Music در انتهای دستور Siri خود تأکید کنید. برای انجام این کار، از اپلیکیشن Home در iOS استفاده کنید و به Settings بروید. پس‌ازآن، روی نام کاربری کلیک کنید و روی Default Service بزنید و YouTube Music را انتخاب کنید.

پشتیبانی از YouTube Music در HomePod به Deezer و Pandora و Tidal اضافه شده است. ژوئن۲۰۲۳، گزارش شده بود که گوگل قصد دارد برنامه‌ها و ادغام‌های شخص ثالث بیشتری را برای YouTube Music ارائه دهد. در آن زمان، شنیده بودیم که اهالی مانتین‌ویو در حال کار روی نسخه‌هایی برای Apple TV و ساعت هوشمند Garmin هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.