به‌روزرسانی ضدتقلب Call of Duty: Warzone در راه است

Call of Duty: Warzone

Activision در حال به‌روزرسانی سیستم ضدتقلب (Anti-Cheat) Ricochet خود است که باعث می‌شود Call of Duty: Warzone بازیکنان متقلب را به کام مرگ بکشاند.

به‌گزارش تک‌ناک، شرکت Activision در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی جدید و البته سرگرم‌کننده برای مقابله با متقلبان در بازی Call of Duty: Warzone است.

به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی سیستم ضد‌تقلب (Anti-Cheat) Ricochet بازی، ویژگی جدیدی به نام Splat وجود دارد که به‌طور تصادفی و بدون هشدار، متقلبان شناسایی‌شده را پس از شروع مسابقه، مستقیماً به زمین می‌اندازد. ازاین‌رو، نام این قابلیت را Splat گذاشته‌اند.

The Verge می‌نویسد که Activision اخیراً با متقلبان Call of Duty به چند روش مختلف بازی کرده است. این شرکت بازی‌ساز به بازیکنانی که متقلبان آنان را هدف گرفته‌اند، حالت خدایی (God Mode) خودکار و نامرئی را به‌ارمغان آورده است. سپس با اعلام لگد‌خوردن (Booted) متقلبان در صفحه‌ی کشته‌شدگان، آنان را شرمنده می‌کند.

حذف چترنجات، تنها اقدامی نیست که با Splat انجام می‌شود. اگر پس از شروع بازی افراد به‌عنوان متقلب شناسایی شوند، Splat می‌تواند پرشی کوچک را به سقوط از ارتفاع ۱۰,۰۰۰فوتی تبدیل کند و آن‌ها را در لحظه از بین ببرد.

همچنین، شرکت Activision در حال کار روی سرور بهبود‌یافته و سیستم‌های ضد‌تقلب سمت کلاینت قبل از انتشار Call of Duty: Modern Warfare III در روز جمعه بوده است. این شرکت با استفاده از یادگیری ماشین نیز برای شناسایی سریع‌تر و دقیق‌تر متقلبان، بهبودهایی ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.