محدودیت نسخه رایگان Evernote برای کاربران

Evernote قصد دارد محدودیت‌هایی برای کاربران نسخه‌ی رایگان خود اعمال کند. برخی از این محدودیت‌ها شامل ایجاد حداکثر یک دفترچه‌ی یادداشت و ثبت پنجاه یادداشت است.

به‌گزارش تک‌ناک، Evernote پس از اخراج بیشتر کارکنان خود در ایالات متحده‌ی آمریکا، محدودیت‌هایی را برای کاربران نسخه‌ی رایگان خود اعمال کرده است. به‌گفته‌ی Evernote، از 4 دسامبر ۲۰۲۳، کاربران جدید و قبلی نسخه‌ی رایگان در هر حساب کاربری می‌توانند حداکثر پنجاه یادداشت و یک دفترچه‌ی ایجاد کنند.

نئووین می‌نویسد که شرکت اورنوت گفته است کاربران قبلی که بیش از پنجاه یادداشت ثبت‌شده و یک دفترچه دارند، همچنان می‌توانند برای یادداشت‌ها و دفترچه‌های موجود خود نمایش، ویرایش، ایمپورت، اشتراک‌گذاری و حذف را انجام دهند. کاربران نسخه‌ی رایگان می‌توانند در هر زمانی یادداشت‌های خود را حذف کنند تا در محدوده‌های جدید معرفی‌شده باقی بمانند. اورنوت دراین‌باره می‌گوید:

Evernote رایگان برای کاربرانی دردسترس خواهد بود که می‌خواهند قبل از اشتراک در این برنامه کاوش کنند یا از ویژگی‌های اساسی‌تر رایگان راضی هستند. هنگام تنظیم محدودیت‌های جدید، این موضوع را در نظر گرفته‌ایم که اکثر کاربران رایگان ما حداقل کمتر از پنجاه یادداشت و یک دفترچه دارند. به‌عبارت‌دیگر، تجربه‌ی روزانه برای اکثر کاربران رایگان بدون تغییر خواهد ماند.

digikala

شرکت یادشده اعلام کرده است که ۴ دسامبر ۲۰۲۳ تغییرات جدید را در صفحه‌ی مقایسه‌ی طرح‌های خود به‌روز خواهد کرد. در‌حال‌حاضر، اورنوت به کاربران رایگان اجازه می‌دهد تا ذخیره‌ی یادداشت‌های فردی را با حداکثر 25 مگابایت و محدودیت بارگذاری ماهانه 60 مگابایت انجام دهند. هنوز اطلاعاتی از تغییر این محدودیت‌ها در آینده در‌دسترس نیست.

Evernote سال گذشته ویژگی‌هایی نظیره هم‌گام‌سازی فوری دستگاه با ویرایش در زمان واقعی، پاک‌سازی خودکار یادداشت با استفاده از هوش مصنوعی، جست‌وجوی هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی، بهبود پایداری و عملکرد بهتر در تمامی پلتفرم‌های اورنوت را دردسترس قرار داده است.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.