گوشی پیکسل 9 در سه مدل مختلف عرضه می‌شود

گوگل قصد دارد گوشی‌های هوشمند سری پیکسل ۹ را در سه مدل رونمایی کند: پیکسل 9 پرو XL با نمایشگر 6/5 اینچی ، پیکسل 9 پرو با نمایشگر 6/1 اینچی و پیکسل 9 با نمایشگر 6/03 اینچی.

به‌گزارش تک‌‌ناک، گوگل قصد دارد با عرضه سه مدل مختلف از سری پیکسل 9 در سال 2024، استراتژی گوشی‌های هوشمند خود را تغییر دهد. رندرهایی که اوایل امسال منتشر شدند، در‌واقع به Pixel 9 Pro و Pixel 9 Pro XL مربوط بوده‌اند و تصاویر Pixel 9 معمولی حالا برای اولین‌بار به‌اشتراک گذاشته شده‌اند.

91mobiles می‌نویسد که گوگل تا حدود سال ۲۰۱۹ از برند XL برای پیکسل‌های بزرگ‌تر خود استفاده می‌کرد؛ اما با عرضه پیکسل ۵، این مدل کنار گذاشته شد و با تغییر رویکرد گوگل به نام‌گذاری «پرو» از سال ۲۰۲۱، دیگر احیا نشد. حالا گویا گوگل قصد دارد استراتژی‌ای شبیه به آیفون را دنبال و مدل پرو را به دو اندازه مختلف تقسیم کند. در این صورت احیای نام XL منطقی به‌نظر می‌رسد.

مدل استاندارد پیکسل 9 با طراحی فاش‌شده‌ پیشین مطابقت دارد. این طراحی شامل لبه‌های تخت (برخلاف لبه‌های خمیده پیکسل 8 و پیکسل ۸ پرو) است که از قرار معلوم انحنای آن‌ها هر سال در حال افزایش است. رندرها اندازه‌های صفحه‌نمایش متفاوتی را برای هر سه دستگاه پیشنهاد می‌کنند:

  • پیکسل 9 پرو XL: نمایشگر 6/5 اینچی
  • پیکسل 9 پرو: نمایشگر 6/1 اینچی
  • پیکسل 9: نمایشگر 6/03 اینچی

درواقع، این امر به‌معنای کاهش جزئی برای مدل XL خواهد بود؛ زیرا پیکسل 8 پرو فعلی نمایشگر 6/7 اینچی دارد. بااین‌حال برای برخی از افراد، پیکسل 8 پرو گوشی بسیار بزرگی است؛ بنابراین، شاید گوگل در تلاش است تا تعادل بهتری برقرار کند.

هر دو پیکسل 9 پرو در پنل پشتی از دوربین سه‌گانه پشتیبانی خواهند کرد؛ بنابراین، اگر منتظر بوده‌اید که گوگل بهترین قابلیت‌های عکاسی خود را در اندازه‌ای جمع‌وجورتر ارائه دهد، این می‌تواند برایتان فرصت ایدئالی باشد.

توجه کنید که تا عرضه پرچم‌داران جدید پیکسل ماه‌های زیادی باقی مانده است و گوگل ابتدا روی سایر محصولاتش تمرکز خواهد کرد. از حالا تا اکتبر، می‌توان انتظار رونمایی پیکسل 8A و پیکسل فولد 2 را داشت. این دستگاه‌ها به‌احتمال فراوان در سخنرانی اصلی رویداد I/O گوگل در ماه می معرفی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.