آلت کوین ها برای جهشی بزرگ خیز برداشته‌اند

آلت کوین ها برای جهشی بزرگ خیز برداشته‌اند

یکی از تحلیلگران خوش‌نام که با پیش‌بینی بزنگاه‌های بازار توانسته دنبال‌کنندگانی پرتعدادی را با خود همراه کند، گفته است که اکنون زمان جهش بزرگ آلت کوین ها فرا رسیده است.

به‌گزارش تک‌ناک، تحلیلگری که با نام مستعار TechDev در شبکه اجتماعی ایکس فعال است و دست‌کم ۴۶۱٫۰۰۰ دنبال‌کننده دارد، می‌گوید که به‌شدت نمودار نماد OTHERS‌ را زیر ذره‌بین گرفته است.

گفتنی است که این نماد متعلق به تمام رمزارزها به‌جز ۱۰ ارز برتر بازار و استیبل کوین‌های معروف است.

بنابر دیلی‌هودل، به‌گفته تک‌دو، نمودار OTHERS به ما می‌گوید که آلت کوین‌ها دارند از نظر تاریخی رفتاری مشابه با سال ۲۰۱۷ از خود به نمایش می‌گذارند.

وی در حساب کاربری خود طی یادداشتی نوشته است:

انباشت، نشانه‌گذاری و سپس شروع جهش و بسط بازار. این روزها هیچ‌یک از ایده‌های نزولی نتوانسته‌اند من را متقاعد کنند. زیرا موفق نشده‌اند آزمون پس‌نگر سال ۲۰۱۷ را با موفقیت پشت سر بگذارند. بنابراین اگر می‌خواهید بدون اتکا به واقعیات، موضعی نزولی اتخاذ کنید، حواستان به چرخه‌های پیشین بازار باشد که غافلگیرتان نکنند.

تک‌دو بر این باور است که رمزارزهای موجود در  فهرست OTHERS در حال آماده‌شدن برای جهشی انفجاری مشابه آن چیزی هستند که پیش‌تر در سال ۲۰۱۷ رخ داد.

تک‌دو علاوه‌بر اشاره به رفتار قیمتی آلت کوین ها در چرخه‌‌های پیشین، نیم‌نگاهی هم به شاخص دامیننس بیت کوین انداخته و می‌گوید که این شاخص در حال طی مسیری نزولی است. این نشانگر آن است که بیت کوین در برابر آلت کوین‌ها رشد کمتری را تجربه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram