Microsoft Designer امکانات پشتیبانی از DALL-E 3 را اضافه کرد

Microsoft Designer

Microsoft Designer امکان پشتیبانی از DALL-E 3 را به‌همراه ویژگی ایجاد بسته‌ی برند (Brand Kits) اضافه کرده است. در حالت پیش‌نمایش، استفاده از این قابلیت‌ها رایگان است.

به‌گزارش تک‌ناک، Microsoft Designer (graphics software) به‌عنوان نسخه‌ی پیش‌نمایش عمومی در ابتدای امسال معرفی شد و از آن زمان به‌بعد، این ابزار طراحی گرافیکی مبتنی‌بر هوش مصنوعی ویژگی‌های جدیدی را به‌صورت منظم اضافه کرده است. هفته‌ی گذشته، دو ویژگی جدید به Microsoft Designer افزوده شده است که برای کاربران مفید خواهد بود.

نئووین می‌نویسد که Microsoft Designer در حساب X خود، اعلام کرد که اکنون از ابزار خلق هنر بر‌پایه‌ی هوش مصنوعی DALL-E 3 شرکت OpenAI پشتیبانی می‌کند. این ابزار به کاربران امکان می‌دهد تا تنها با واردکردن چند پیشنهاد متنی، تصاویری را ایجاد و در پروژه‌های طراحی خود از آن استفاده کنند. همچنین، DALL-E 3 به‌تازگی با سامانه‌ی ساخت تصویر بینگ مایکروسافت ادغام شده است.ویژگی دیگر قابلیت Microsoft Designer در ایجاد بسته‌های برند (Brand Kits) تنها با چند کلمه است. ناگفته نماند محدودیت‌هایی برای ویژگی جدید بسته‌ی برند وجود دارد. برای مثال، این قابلیت فقط در نسخه‌های Designer ویندوز و مک در‌دسترس است و فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

همچنین، بسته‌های برند چندگانه را نمی‌توانید ذخیره کنید؛ اما این محدودیت در به‌روزرسانی آینده تغییر خواهد کرد. نکته‌ی مهم این که با استفاده از حساب ایمیل مایکروسافت (@outlook.com یا @hotmail.com) باید وارد Designer شوید تا به این ویژگی دسترسی پیدا کنید.

تا زمانی‌که Microsoft Designer در وضعیت نسخه‌ی پیش‌نمایش عمومی خود قرار دارد، استفاده از آن کاملاً رایگان است. در‌حال‌حاضر، نمی‌توان به‌دقت پیش‌بینی کرد که وقتی این برنامه در‌دسترس عموم کاربران قرار می‌گیرد، برای استفاده از برخی از ویژگی‌های آن باید هزینه پرداخت کرد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.